چرا بایستی دولت سلبریتی‌ها را از دادن مالیات معاف کند؟ آیا این معافیت، دستمزد کارکرد انتخاباتی این گروه است؟

رسولی در برنامه زنده تلویزیونی شبکه یک سیما:

مدیر مسئول ماهنامه "نماینده" گفت: زمانی که شما(نمایندگان مجلس) قبول کرده‌اید منتخب مردم بشوید و در صندلی سبز مجلس بنشینید شما این حق را ندارید که بگویید من خبر نداشتم؛ این عذر بدتر از گناه است.

۳۸٣ امین شماره هفته نامه ۹دی از روز شنبه 9 آذر 98 روی دكه‌های مطبوعات کشور آمد.

حمید صفت، خواننده معروف در دادگاه کیفری تهران حاضر شد.

شب گذشته اتصال اینترنت خانگی در ۱۰ استان انجام شد و تقریبا یک سوم کشور به فضای اینترنت بین‌المللی برگشتند.

پیکر زنده‌یاد «رضا عبدی» گوینده، صداپیشه و بازیگر برنامه صبح جمعه رادیو که بیش‌تر مخاطبان او را با نام «آمیز عبدالطمع» می‌شناختند، به سمت خانه ابدی تشییع شد.

بهانه سن بالایش این روزها از عکس گرفتن در آغوش «مهران مدیری» هم دریغ نکرده است؛ با حضور در کنسرت گوگوش و قرار گرفتن در ردیف مهمانان این کنسرت و معرفی شدن توسط گوگوش تلاش کرد تا موضع خود را نسبت به نظام نشان دهد

مجموع هزینه های شبکه منوتو در طی سه سال مالی از مرز ۵۳ میلیون پوند گذشته است حال آنکه مجموع درآمدهای سه سال گذشته آن به زحمت به ۲.۵ میلیون پوند می رسد.

رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه :

رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی در ششمین برنامه تبادل علم و فنآوری ارتباطات علم در دانشگاه صدا گفت تعامل ضعیف بین دانشمندان و رسانه ها و ناآشنایی هر کدام از این دو از حوزه های تخصصی یکدیگر ...

نصراللهی:

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه وضعیت سواد رسانه‌ای کشور را در انتشار پیام‌ها در شبکه مجازی اسفبار خواند و گفت: وضع سواد رسانه‌ای مردم، رسانه‌ها و مسئولان نسبت به سال‌های قبل بهتر شده است؛ اما نسبت به تحولات ...

نام مسعود ده نمکی بی اختیار همه را به یاد فیلم اخراجی‌ها می‌اندازد. او با ساخت فیلم اخراجی‌های ۱، ۲ و ۳ توانست با شهرت بسیاری زیادی برسد. وی یکی از چهره های فعال در زمینه سینما و سیاست است.

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه در پانزدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی، راهبرد بازداندگی رسانه ای ایران در جنگ رسانه ای با غرب را تشریح و بر ضرورت توانمندسازی روابط‌عمومی ها تاکید کرد .

شماره ٣٧٩ ام هفته نامه ۹دی؛ شنبه روی دكه های مطبوعات آمد.

مشتاقی‌نیا؛

ابراهیم آبادی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت.

برگزاری کنسرت هنرمند محبوب ایرانی در آمریکا، فرشگردی ها را عصبانی کرد!

اجرای سرود ملی صهیونیست‌ها در مرکز تهران ...

وقتی سرود ملی صهیونیست‌های جهان، یعنی «هاوّا ناگیلا» توسط گروه نمایشی ایرانی، در وسط تهران همخوانی می‌شود، این ...