ششمین کرسی آزاداندیشی رسانه‌ای با عنوان اربعین رسانه و دانشگاه (فرصت‌ها و چالش‌ها و راهکارها) ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه در دانشگاه آزاداسلامی واحد تهران مرکزی برگزار می‌شود.

تماشای این فیلم‌ها حتی برای گروه جوان در کنار بزرگ‌ترهای خانواده شرم‌آور است؛ حتی برخی از فیلم‌ها موجب تشویش فکر و ذهن و حتی بدبینی انسان به اطرافیان و جامعه می‌شود.

با تمام انتقاداتی که به برخی رفتار دایی شاید وارد باشد، او یکی از بزرگترین ورزشکاران و چهره‌های مشهوری است که در خیلی از کشور‌های دنیا، ایران را با نام او می‌شناسند.

ظاهر عجیب سلبریتی‌ها و بازیگرها در مراسم و برنامه‌ها که با پوشش تصویری اینستاگرام همراه است، صدای خیلی‌ها را درآورده که این رفتارها هنجارشکنی اجتماعی است.

مدیر مسئول سایت "نماینده" با واکنش در فضای مجازی نسبت به دستگیری «روح‌الله زم» از حجت‌الاسلام طائب قدردانی کرد.

حضور حمیدرسایی هر ساله در مراسم اربعین بازتاب زیادی دارد و علاقمندان این روحانی برجسته رسانه‌ای کشور خواهان دیدار با وی می‌باشند.

کاروان هنرمندان برای حضور در مراسم پیاده روی اربعین راهی کربلا شد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در حکمی یکی از کسانی که قبلا منتقدان دولت را «سگ» خطاب کرده بود را معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور منصوب کرد!

برخی کاربران فضای مجازی در توئیت‌های کنایه‌آمیز از دولت خواستند پس از موفقیت چشمگیر در ورود زنان به ورزشگاه‌ها قدری هم برای مشکلات معیشتی مردم تلاش کند.

اکبر نصراللهی:

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه گفت: سواد رسانه‌ای فقط نیاز مردم نیست بلکه مسئولان و رسانه ها، بیش و پیش از مردم باید سواد رسانه‌ای‌شان را افزایش دهند.

مهناز افشار با انتشار پستی در صفحه توییترش گمانه‌زنی‌ها در خصوص جدایی از همسرش را شدت بخشید.

سایت آپارات در اقدامی تاسف بار به ترویج بی‌حیایی در جامعه با استفاده از کودکان پرداخته است!

جدیدترین رسوایی اخلاقی برای یکی از خوانندگان لس آنجلسی برای او دردسر ساز شد.

نخستین یادواره شهدای رسانه کشور با محوریت شهید مستندساز ابراهیم باغبانی با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار شد.