پربازدیدترین ها

تحرک جدید احمدی نژاد از کجا می‌آید؟

«اگر نمی‌توانند، کنار بروند و امور را به اراده و رای ملت بسپارند.» گوینده این جمله بار‌ها به حاکمیت تاخته و به عنوان اپوزیسیون شناخته شده است. اما با کت و شلوار و کراوات در آمریکا بلکه با کاپشن به مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی می‌رود.

نقدی بر کارنامه 6 ماهه خانه تئاتر

شهرام گیل‌آبادی از زمان حضورش در خانه تئاتر تلاش کرده است نقشی جدید برای این موسسه فرهنگی - هنری ایجاد کند؛ اما خانه تئاتر هنوز به یک صنف بدل نشده است.

توهین حامیان احمدی نژاد به جامعه معلولین

حامیان احمدی نژاد با انتشار تصویری کنایه آمیز از مناظره انتخاباتی سال 88 به زعم خود از ویلچر برای نماد ناتوانی و تحقیر میرحسین موسوی در مقابل رئیس دولت نهم و دهم استفاده کردند.

پذیرش نقش احمدی نژاد در آغازگری وقایع ۸۸

وب سایت جهان نیوز با نقد سفر احمدی‌نژاد به صومه سرا ضمن اشاره به حرف‌های وی که خواستار برکناری دولت روحانی شده است، به رای 24 میلیونی روحانی اشاره می‌کند.

عناوین روزنامه‌های ورزشی امروز

مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور

عناوین روزنامه های امروز

روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت

حکایت بک «صندلی طلسم شده»

پس از درگذشت اکبر هاشمی‌رفسنجانی بیش از دو سال است که ریاست جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام دست به دست می‌شود. از محمدعلی موحدی‌کرمانی گرفته تا هاشمی‌شاهرودی و حالا احمد جنتی در این دو سال بر کرسی ریاست مجمع نشسته‌اند.

مهره‌چینی احمدی‌نژاد در دولت روحانی!

این‌ها مدیران ما هستند. می‌دانید چقدر برای یک مدیر هزینه شده تا به اینجا رسیده است؟ ما که نمی‌توانیم از مدیران کشور مثل دستمال کاغذی استفاده کنیم و آنها را حذف کنیم.

کروکی یک انتصاب

حاشیه‌های حکم معاونت وزیر صمت برای داماد حسن روحانی روز گذشته به اوج خود رسید و با وجود انتشار اخبار ضد و نقیض درباره ابطال این حکم، اعتراضات به فامیل‌بازی‌ترین حکم در دولت ادامه یافت.

شهید حججی شما را رئیس صداوسیما کرد و باید عذرخواهی کنید!

انتظار می‌رود رئیس سازمان صدا و سیما نقل قول خود از شهید حججی را فوراً تکذیب یا عذرخواهی کند.

پیکر فرمانده قرارگاه ثامن‌الائمه(ع) در ایذه تشییع می‌شود

پیکر فرمانده قرارگاه منطقه‌‌ای ثامن الائمه(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال شرق کشور روز سه‌شنبه ۲۷ آذرماه در شهرستان ایذه تشییع می‌شود.

کواکبیان به احمدی‌نژاد: حرف‌های به قیافه‌تان نمی‌خورد

مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران در مجلس درباره اظهارات و نظرات اخیری که احمدی نژاد در فضای مجازی و سخنرانی ها بیان می کند در توئیتر نوشت: «آقای احمدی نژاد؛ به عنوان خادم مردم در سنگر خانه ملت حاضرم برای اثبات دروغگویی هایتان با شما مناظره کنم »

ایمانی: احمدی نژاد تکثیر می‌شود

انگار هشت سال برای احمدی نژاد کافی نبوده و هنوز هم فکر می کند که کارهای بیشتری برای انجام دادن دارد. کسانی که کشورداری او را تجربه کرده اند حرف هایش ، خاصه ایده های اقتصادی او را چندان جدی نمی گیرند. اظهارات احمدی نژاد میان سیاسیون و کارشناسان و میان طبقه متوسط و مردم کلان شهرها نیز خریدار ندارد. بر ...

چرا کسی جلوی احمدی نژاد را نمی‌گیرد؟

روزنامه ابتکار در نقد اظهارنظرهای اخیر محمود احمدی نژاد می نویسد: با تمام این‌ها باید از احمدی‌نژاد و جریان پشتیبان او سوال شود که چرا با دمیدن در تنور دوگانه «آنارشیسم اداری ـ حاکمیتی» و «افزایش انتظارات و توقعات ناممکن»، سعی در تضعیف بیش‌ازپیش دولت مستقر در نظام جمهوری اسلامی دارند. آیا هیچ نهاد و ...

عناوین روزنامه های امروز

روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت

زن فرانسوی که مقابل گلوله پلیس سینه سپر کرد +فیلم

ویدئویی از یک زن معترض فرانسوی که به خاطر مشکلات معیشتی و فشار اقتصادی به ستوه آمده و مقابل گلوله‌ی پلیس سینه سپر کرده را مشاهده می‌کنید.

امروز آیت‌الله جنتی رئیس تشخیص مصلحت نظام شد

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز(شنبه 24 آذر) با حضور اکثریت اعضای مجمع و در غیاب حسن روحانی رئیس‌جمهور و آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه برگزار شد.