پربازدیدترین ها

آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر در اصفهان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از آغاز طرح امداد و نجات زمستانه و آمادگی 90 روزه نجاتگران در 40 پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر در استان اصفهان خبر داد.

انتقال ۳ هزار مصدوم به وسیله ۴۰ بالگرد اورژانس ظرف ۲ سال / انجام ۲۷۰ هزار مأموریت به وسیله ۲۵۰ موتورلانس

سرپرست سازمان اورژانس گفت: سازمان اورژانس کشور با ۵ هزار و ۵۰ دانشگاه و ۴۰ بالگرد اورژانس هوایی مشغول به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و فوریت‌های پزشکی به مردم ایران است.

250 نفر در تصادفات جاده‌ای استان کرمانشاه کشته شدند

رئیس پلیس راه کرمانشاه با اشاره به اینکه 66 نقطه حادثه‌خیز در استان شناسایی شده است، گفت: امسال 250 نفر در اثر حوادث جاده‌ای در جاده‌های استان کرمانشاه کشته شدند.

حوادث ترافیکی در آذربایجان‌غربی 25 درصد افزایش یافت

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: در هشت ماهه امسال تعداد مأموریت ها و حوادث ترافیکی در آذربایجان غربی نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته 25 درصد افزایش یافته است.

مونوکسید کربن در یک تالار عروسی موجب مسمومیت 17 تن شد

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان گفت:در یک تالار عروسی نشت گاز مونوکسید کربن موجب مسمومیت 17 نفر شد.

نصب ۱۲ دوربین ثبت تخلف در محور‌های خراسان شمالی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: ۱۲ دوربین ثبت تخلف با هدف ارتقای ایمنی سفر و کاهش حوادث ترافیکی در محور‌های خراسان شمالی نصب می‌شود.

مسمومیت ۶نفر با منوکسید کربن در هیرمند

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی زابل گفت: مسمومیت با گاز منوکسید کربن در روستای میلک شهرستان هیرمند ۶ نفر از اعضای یک خانواده مسموم شدند

صدور بیمه نامه شخص ثالث برای ناوگان اتوبوسرانی اصفهان و حومه

مدیرعامل بیمه تعاون کشور گفت : ناوگان اتوبوسرانی اصفهان و حومه زیرپوشش بیمه بخش حمل و نقل و حمل مسافر قرار گرفت و برای افزون بر2 هزار دستگاه اتوبوس داخل شهری ، بیمه نامه شخص ثالث صادر شد.

حوادث جاده‌ای در استان مرکزی روند افزایشی داشته است

مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی با بیان اینکه حوادث جاده‌ای در استان مرکزی روندی افزایشی داشته است گفت: آمار کشته‌های سر صحنه تصادف در جاده‌های استان مرکزی از میانگین کشوری بالاتر است.

کمیته اختصاصی برای بررسی ابعاد مختلف پسماندهای عفونی در استان مرکزی تشکیل شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان اینکه کمیته اختصاصی برای بررسی ابعاد مختلف پسماندهای عفونی در استان مرکزی باید تشکیل شود کفت: میزان مرگ‌و‌میر ناشی از حوادث و سوانح استان مرکزی از متوسط کشوری است.

از حمل و نقل ریلی غفلت کرده ایم

معاون دفتر فنی استانداری مرکزی گفت: حمل و نقل ریلی در کشور مغفول مانده است و عموما به حمل و نقل جاده‌ای توجه می‌شود.

هیچ ساختمانی در کشور ایمن نیست

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آمار آتش سوزی در ساختمان‌هایی که تأییدیه ایمنی دارند کمتر از ۹ درصد است، گفت: باید برای گرفتن تاییدیه ایمنی در ساختمان‌ها نیز قانون‌ها شفاف سازی شوند و هر ساختمان باید سالیانه تاییدیه مجدد بگیرد که هزینه این تاییدیه کمتر از هزینه تایی ...

بهره‌برداری از میدان دانشجو در بلوار دانشجو گرگان

رئیس پلیس راهور گرگان گفت: ساخت میدان دانشجو در کاهش حوادث ترافیکی تاثیر بالایی دارد.

83 هزار خانواده به کمک‌های زمستانی نیازمند هستند

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث طبیعی افغانستان که در نشست امروز یکشنبه (25 قوس/ آذر) مجلس سنا صحبت می‌کرد تاکید کرد که حدود 83 هزار خانواده به کمک‌های زمستانی نیازمند هستند.

معاون اجتماعی وزارت بهداشت:

سوختگی بیماری نیست/ سالانه 2 هزار نفر به علت سوختگی جان خود را از دست می‌دهند

ایازی با بیان اینکه سوختگی بیماری نیست گفت: سالانه در کشور 2 هزار نفر به علت سوختگی جان خود را از دست می‌دهند.

مرگ سالانه ۲هزار بیمار سوخته در کشور

معاون اجتماعی وزیر بهداشت ضمن اشاره به اقداماتی که در راستای پیشگیری از سوختگی انجام شده، گفت: سالیانه ۱۸۰ هزار نفر در کشور دچار سوختگی می‌شوند و ارقام قابل توجهی برای درمان آنها هزینه می‌شود؛ درحالی که با پیشگیری می‌توان جلوی بسیاری از این حوادث و هزینه‌ها را گرفت.

در ۶ ماه نخست امسال صورت گرفت؛

کاهش ۱۷ درصدی حوادث ناشی از کار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از کاهش ۱۷ درصدی حوادث ناشی از کار طی ۶ ماه نخست سال ۱۳۹۷ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

۲ کشته براثر برخورد موتورسیکلت به میدان نخل آبادان

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:برخورد موتورسیکلت به میدان نخل آبادان باعث مرگ ۲ سرنشین آن شد.