پربازدیدترین ها

دستگیری 6 مرد با لباس زنانه در مسیر راهپیمایی اربعین+فیلم

دادستان شهرستان حمیدیه گفت: افرادی که شامگاه گذشته در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی دستگیر شده اند، هیچگونه انگیزه امنیتی نداشته اند.

با حضور پرشور متخصصان و دانشجویان:

افتتاح ششمین جشنواره ملی افتا دردانشگاه صنعتی اصفهان

ششمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات، صبح چهارشنبه و با حضور چشمگیر متخصصان، دانشجویان و علاقه مندان این حوزه در دانشگاه صنعتی اصفهان افتتاح شد.

نجات جان مادر ۱۸ ساله در ماموریت موفق آمیز بالگرد امداد هوایی ۱۱۵ گلستان

سرپرست مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گلستان از انجام اولین ماموریت بالگرد امداد هوایی ۱۱۵ گلستان جهت نجات جان مادر باردار ۱۸ ساله خبرداد.

معاون بنیاد مسکن در یاسوج: بسیاری از شهرهای کشور با مشکل بافت‌های فرسوده روبه‌رو هستند

معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در بسیاری از شهرهای کشور با مشکل بافت‌های فرسوده و قدیمی روبه‌رو هستیم که با وقوع حوادثی مانند زلزله تخریب می‌شوند.

۹۳ نفر اصفهانی از ابتدای امسال دچار گازگرفتگی شدند

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۳ نفر در استان اصفهان بر اثر استنشاق گاز سمی منوکسیدکربن دچار مسمومیت شدند و تعداد ۳ نفر جان خود را از دست دادند.

25 پایگاه امداد و نجات بین شهری هلال احمر اصفهان نیازمند خودرو نجات است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: 25 پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر در استان اصفهان نیازمند خودرو نجات است.

جان باختن ماهانه 110 نفر بر اثر در سوانح رانندگی درآذربایجان شرقی

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی ومدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مرگ ۶۶۱ نفر بر اثر شدت سوانح رانندگی در شش ماه اول سال جاری در آذربایجان شرقی خبر داد.

۴۰ پایگاه امداد و نجات جاده ای در محور بین شهری اصفهان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت:40 پایگاه امداد و نجات جاده ای در اســتان اصفهان وجود دارد که محورهای بین شــهری استان را پوشــش می دهد.

در میان سکوت مدعیان حمایت از ناموس!

میهمانی مختلط ... در سفارت فرانسه؟!

ظاهرا مدعیان حمایت ناموس که هشت سال دوران دفاع مقدس در پستوها و دامن بیگانه خزیده و چپیده بودند، برای چشم رنگی‌ها هر حرامی را حلال می‌دانند!

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد

6نفر از مسمومیت الکلی کهگیلویه وبویراحمدهمچنان تحت مراقبت ویژه

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمدگفت:6نفر از مسمومیت الکلی کهگیلویه وبویراحمدهمچنان تحت مراقبت ویژه هستند.

پیام صدر به ترامپ درباره اوضاع منطقه

مقتدی صدر رهبر جریان صدر در عراق در پیامی به ترامپ، از او خواست تا به جای دفاع از جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد رژیم سعودی، نگاهی به حوادث یمن، بحرین، سوریه، میانمار، لیبی و آفریقا بیاندازد که به خاطر جنگ ها و شیوع بیماری ها ویران شده است.

حوادث شورای شهر اول تهران تکرار می‌شود؟

روزنامه شرق در یادداشتی نوشت: آنچه در ماه‌های گذشته در شورای شهر تهران کمابیش دیده شده است، بی‌توجهی حتی به منافع و آرمان مشترک جناحی بوده چه برسد به منافع ملی. دلیل آن این است که برخی شایستگان که سابقه مدیریت اجرائی قابل‌توجهی داشتند، خیلی راحت توسط به‌قدرت‌رسیدگان در شهرداری، به اشکال مختلف از گرد ...

مسابقه عکاسی اربعین حسینی برگزار می‌شود

در پی حوادث ماه‌های اخیر مسابقه عکس اربعین با شعار «ایران و العراق لایمکن الفراق» برگزار می‌شود.

زائران اربعین بیمه می‌شوند

زائرانی که نسبت به ثبت‌نام و اخذ ویزای کشور عراق از طریق سامانه «سماح» سازمان حج و زیارت اقدام کنند، با پرداخت 15 هزار تومان حق بیمه، تحت پوشش بیمه‌های عمر، حوادث و درمان قرار می‌گیرند.

حوادث تلخ برای دانش‌آموزان تنها در یک ماه

25 روز از مهر می‌گذرد اما نظام آموزش وپرورش کشور شاهد اتفاقات تلخ متعددی بود؛‌ اتفاقاتی که اگر بخواهیم ریشه آن را بررسی کنیم به مسائلی همچون کمبود بودجه و نادیده انگاشتن بحث آموزش‌وپرورش می‌رسیم.

کارکنان شبکه بهداشت و درمان تنگستان با شیوه‌های اطفاء حریق آشنا شدند

مسئول واحد بهداشت و محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: به‌منظور آشنایی کارکنان با نکات ایمنی برای جلوگیری از حوادث ناشی از آتش‌سوزی در محل کار، کارکنان حراست شبکه بهداشت و درمان تنگستان با شیوه‌های اطفاء حریق آشنا شدند.

لزوم حفظ آمادگی تمامی دستگاه‌های شهرستان‌ها در برابر حوادث احتمالی

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان یزد گفت: در حوزه مدیریت حوادث، باید با سازمان‌های همکار و پشتیبان به یک زبان مشترک رسید.

ضرورت استفاده از صندلی کودک در حوادث راتندگی

اداره آموزش فرهنگ وترافیک راهنمایی رانندگی مازندران استفاده ازصندلی کودک در برابرحوادث راتندگی را ضروری دانست.