شریعتمداری:

استاندار خوزستان اختیار قانونی دارد آگهی های استخدامی غیربومی را باطل کند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، باطل کردن آگهی‌های استخدامی که به بومی گزینی در شرایط برابر توجه نکرده اند را از اختیارات قانونی استاندار خوزستان عنوان کرد.

قیمت طلا، سکه و ارز در روز دوشنبه

امروز قیمت انواع سکه طلا و همچنین دلار و یورو در بازار روند صعودی داشت.

چرا گرانی‌های اخیر به وجود آمد و راهکارهای برون رفت از این گرانی‌هاکدام است؟

گزارش‌ها نشان می‌دهد علی‌رغم انفعال دولت در برابر غرب، برجام و... از ابتدای سال جاری گرانی در کالاهای اساسی افزایش یافته و هرچقدر از ماه‌های سال سپری شده شتاب آن هم بیشتر شده است.

ناگفته‌های پالیزدار درباره مفاسد اقتصادی

راست و چپ بر این نکته اتفاق نظر دارند که اگر نظام یک پاشنه آشیل داشته باشد، همانا فساد است. رتبه بد ایران در ارزیابی‌های بین‌المللی در زمینه فساد به همراه انتشار گاه به گاه اخبار دستگیری و محاکمه مفسدان اقتصادی ریز و درشت، همگی از گستردگی فساد و از آن مهم تر، ادراک گسترده فساد در میان مردم حکایت دار ...

آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار

قیمت سکه در نخستین روز هفته درحالی در محدوده ۴.۳ میلیون تومان در نوسان است که در بازار ارز نیز، دلار در کانال ۱۱ هزار تومانی دادوستد می‌شود.

آگهی استخدام معلم برای کلاهبرداری

حدود یک ماه قبل پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری از شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۶ تهران به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ فرستاده شد که در آن گروهی از مالباختگان در اظهاراتی مشابه‌ عنوان کرده بودند توسط مدیر یک مؤسسه به‌نام «منشور ادیبان» مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند.

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/23

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4 میلیون و 248 هزار تومان افزایش یافت.

کولاک بازارها در بهمن‌ماه

بورس تهران بهمن‌ماه را با رکوردهای شگفت‌انگیزی پشت‌سر گذاشت. در این ماه، شاخص کل بورس با افزایش 17 درصدی بیشترین رشد ماهانه از مهر 92 را به ثبت رس اند. همچنین با جذب بیش از هزار میلیارد تومان نقدینگی از سوی سهامداران خُرد در این مدت، رکوردی تاریخی را رقم زد. در نقطه مقابل، بازار ارز روند نزولی را در ...

اگر میدان بدهید؛

سازندگان موشک و ماهواره اقتصاد را هم می‌سازند

امروز سؤال بسیاری از مردم این است که چگونه جمهوری اسلامی می‌تواند به تکنولوژی پیچیده موشک‌های نقطه زن و یا ارسال ماهواره به فضا دست یابد و آن را بومی نماید اما از ساخت یک خودروی ساده سواری ناتوان است؟!

قیمت طلا و ارز در روز دوشنبه

امروز با وجود افزایش ۱۳۸۵ تومانی قیمت هر گرم طلا، به غیر از سکه تمام طرح جدید و سکه یک گرمی، قیمت سایر سکه‌ها رو به کاهش بود. از آن سو بانک‌ها امروز نرخ خرید دلار را حدود ۴۵۰ تومان نسبت به دیروز افزایش دادند.

بسته نبض بازار دوشنبه، ۱۵ بهمن ۹۷؛

افت بازار ارز و طلا متوقف شد/ مظنه فروش آپارتمان در تهران چقدر است؟

بسته نبض بازار امروز به بررسی نرخ سکه و ارز در بازار آزاد پرداخته است.

آخرین قیمت‌ها از بازار سکه، طلا و ارز

بازار سکه و ارز هفته جاری را با کاهش قابل توجه قیمت نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته آغاز کردند. درحالی که قیمت سکه در بازار کاهشی حدود ۱۵۰ هزار تومان را نسبت به چهارشنبه گذشته تجربه می‌کند، قیمت فروش دلار نیز بیش از ۶۵۰ تومان کاهش را به ثبت رساند.

سکه ارزان شد/ دلار علت اصلی ریزش قیمت ها در بازار طلا

قیمت سکه در بازار آزاد نسبت به هفته قبل کاهش یافته است؛ کشتی آرای علت اصلی کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه را کاهش قیمت ارز می داند.

علت افزایش قیمت طلا و سکه در هفته‌ اخیر

رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره وسکه تهران اعلام کرد که در هفته‌ای که گذشت قیمت طلا و سکه روند افزایشی و رو به رشدی را تجربه کردند که ناشی از نوسانات نرخ ارز و اونس جهانی طلاست.

ابرتورم 290 درصدی در زیمباوه!

به دنبال کمبود ارز در زیمباوه، این کشور آفریقایی دچار پدیده ابرتورم شده است.

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/10

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4 میلیون و 270 هزار تومان رسید.

بسته نبض بازار چهارشنبه،۱۰ بهمن ۹۷؛

آخرین قیمت ارز آزاد در بازار تهران/ نرخ جدید انواع ماهی اعلام شد

بسته نبض بازار امروز به بررسی نرخ تمامی ارزها، طلا و سکه پرداخته است.

رونمایی گوشت 110 هزارتومانی!

وزیر جهادکشاورزی رسیدن قیمت گوشت به مرز 100 هزار تومان را تایید کرد.

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/09

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4 میلیون و 255 هزار تومان رسید.

قیمت طلا و ارز در روز دوشنبه

امروز قیمت سکه در بازار تا حدودی روند افزایشی داشت. این در حالی است که قیمت انس جهانی نسبت به دیروز کمتر از نیم دلار کاهش داشت. در همین حال بانک‌ها امروز دلار و یورو را با قیمت‌های بالاتر از دیروز از مردم می‌خریدند.