اخبار تازه

کد خبر ۱۱۹۸۵۰ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۸

زمان و برنامه کامل بازی‌های ایران و تیم‌های حاضر درجام جهانی 2018 روسیه

فینال بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه ساعت 19:30 روز یکشنبه 24 تیرماه در ورزشگاه لوژنیکی برگزار خواهد.

 

به گزارش راه شلمچه، رقابت های جام جهانی روسیه 4 روز دیرتر از جام جهانی های قبلی یعنی روز 24 خرداد( 14 ژوئن) آغاز می شود و تا 24 تیر( 15 جولای) ادامه دارد.

دیدارهای مرحله گروهی تا هفتم تیر(  28 ژوئن) ادامه خواهد داشت و پس از آن تیم ها در مراحل حذفی روبروی هم قرار می گیرند.

پنجشنبه این هفته از ساعت 19:30 بازی‌های جام جهانی بین تیم‌های روسیه و عربستان آغاز می شود و در این روز فقط همین دیدار به عنوان افتتاحیه این مسابقات برگزار خواهد شد و زمان  اولین دیدار تیم ملی ایران مقابل مراکش روز جمعه ساعت 19:30 خواهد بود.

گروه A: روسیه، اروگوئه، مصر، عربستان

تاریخ و ساعت    
24 خرداد 1397 ساعت 19:30 روسیه عربستان
25 خرداد 1397 ساعت 16:30 مصر اروگوئه
29 خرداد 1397 ساعت 22:30 روسیه  مصر
30 خرداد 1397 ساعت 19:30 اروگوئه عربستان
4 تیر 1397 ساعت 18:30 اروگوئه روسیه
4 تیر 1397 ساعت 18:30 عربستان مصر

گروه B: اسپانیا، پرتغال، ایران، مراکش

تاریخ و ساعت    
25 خرداد 1397 ساعت 19:30 ایران مراکش
25 خرداد 1397 ساعت 22:30 اسپانیا پرتغال
30 خرداد 1397 ساعت 16:30 پرتغال مراکش
30 خرداد 1397 ساعت 22:30 ایران اسپانیا
4 تیر 1397 ساعت 22:30 ایران  پرتغال
4 تیر 1397 ساعت 22:30 مراکش اسپانیا

گروه C: فرانسه، پرو، دانمارک، استرالیا

 تاریخ و ساعت    
26 خرداد 1397 ساعت 14:30 فرانسه استرالیا
26 خرداد 1397 ساعت 20:30 پرو دانمارک
31 خرداد 1397 ساعت 16:30 فرانسه پرو
31 خرداد 1397 ساعت 19:30 استرالیا دانمارک
5 تیر 1397 ساعت 18:30 دانمارک فرانسه
5 تیر 1397 ساعت 18:30 استرالیا پرو

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

تاریخ و ساعت    
26 خرداد 1397 ساعت 17:30 آرژانتین ایسلند
26 خرداد 1397 ساعت 23:30 کرواسی نیجریه
31 خرداد 1397 ساعت 22:30 آرژانتین کرواسی
1 تیر 1397 ساعت 19:30 ایسلند نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30 آرژانتین  نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30 کرواسی ایسلند

گروه E: برزیل، کاستاریکا، سوئیس، صربستان

تاریخ و ساعت    
27 خرداد 1397 ساعت 16:30 کاستاریکا صربستان
27 خرداد 1397 ساعت 22:30 برزیل سوئیس
1 تیر 1397 ساعت 16:30 برزیل کاستاریکا
1 تیر 1397 ساعت 22:30 سوئیس صربستان
6 تیر 1397 ساعت 22:30 صربستان برزیل
6 تیر 1397 ساعت 22:30 سوئیس کاستاریکا

گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی

تاریخ و ساعت    
27 خرداد 1397 ساعت 19:30 آلمان مکزیک
28 خرداد 1397 ساعت 16:30 سوئد کره جنوبی
2 تیر 1397 ساعت 22:30 آلمان سوئد
2 تیر 1397 ساعت 19:30 کره جنوبی مکزیک
6 تیر 1397 ساعت 18:30 کره جنوبی آلمان
6 تیر 1397 ساعت 18:30 مکزیک سوئد

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

تاریخ و ساعت    
28 خرداد 1397 ساعت 19:30 بلژیک پاناما
28 خرداد 1397 ساعت 22:30 انگلیس تونس
2 تیر 1397 ساعت 16:30 بلژیک تونس
3 تیر 1397 ساعت 16:30 انگلیس پاناما
7 تیر 1397 ساعت 22:30 انگلیس بلژیک
7 تیر 1397 ساعت 22:30 پاناما تونس

گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

 تاریخ و ساعت    
29 خرداد 1397 ساعت 16:30 لهستان سنگال
29 خرداد 1397 ساعت 19:30 کلمبیا ژاپن
3 تیر 1397 ساعت 19:30 ژاپن سنگال
3 تیر 1397 ساعت 22:30 لهستان کلمبیا
7 تیر 1397 ساعت 18:30 ژاپن لهستان
7 تیر 1397 ساعت 18:30 کلمبیا سنگال

اخبار مرتبط :