اخبار تازه

کد خبر ۱۲۰۰۳۹ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۵

رسانه های روسی: ایران با بازی سریع مغرب را شکست داد

مسکو - ایرنا - رسانه های روسی روز جمعه دیدار تیم های ایران و مغرب در چارچوب رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را بطور گسترده بازتاب داده و خاطرنشان کردند بازیکنان ایرانی توانستند با بازی سریع و منسجم، تیم مغرب را شکست دهند.

تیم های ملی فوتبال ایران و مغرب در چارچوب گروه دوم جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 19 و 30 شامگاه جمعه به وقت تهران و 18 به وقت سن پترزبورگ برابر یکدیگر قرار گرفتند و در پایان ایران با یک گل مغرب را از پیش رو برداشت و 3 امتیاز شیرین این دیدار را از آن خود کرد.

**شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه
شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه اعلام کرد: تیم مغرب در ابتدای بازی میدان را در اختیار داشت و چند حمله نیز ترتیب داد که فاصله کمی با گل داشت اما مهارت دروازه بان ایرانی مانع فروپاشی دروازه شد.
رسانه روسی افزود: ایران پس از کنترل تیم مغرب از دقیقه 30 به بعد ابتکار عمل را در دست گرفت و حملات این تیم سرانجام در دقیقه 93 نتیجه داد و پیروزمیدان شد.

پایگاه اینترنتی روزنامه اسپورت اکسپرس
روزنامه روسی اسپورت اکسپرس در بخش اخبار آنلاین پایگاه اینترنتی خود نوشت: تیم ملی ایران به پیروزی ارزشمندی در جام جهانی دست یافت.
روزنامه ادامه داد: بازی امروز سیزدهمین دیدار تیم ملی ایران در دوره های مختلف جام جهانی بود و پیش از این در سال 1998 تیم ایران با نتیجه 2 بر یک تیم آمریکا را شکست داده بود.

ساوتسکی اسپورت
روزنامه ساوتسکی اسپورت نیز در بخش اخبار آنلاین پایگاه اینترنتی خود نوشت: تیم ایران در نخستین مسابقه در جام جهانی توانست تیم مغرب را در یک بازی پرسرعت شکست دهد.
رسانه روسی افزود: تیم مغرب به پیروزی در این دیدار امیدوار بود و شکست غیرمنتظره این تیم آفریقایی را به شدت مایوس کرد.
سرمربی تیم مغرب در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی با تیم ایران گفت که آنچه که در وقت اضافی گذشت بدترین حالت ممکن بود.

**شبکه تلویزیونی سن پترزبورگ
شبکه پنجم تلویزیون سن پترزبورگ امروز اعلام کرد: تیم ملی ایران با یک بازی خوب و نظم عالی توانست تیم مراکش را شکست دهد.
در گزارش گفته شد: تیم ایران انسجام داشت و توانست حملات تیم مغرب را خنثی کند.
تیم ملی فوتبال ایران، شامگاه جمعه نخستین دیدار خود در جام جهانی 2018 را برابر مغرب برگزار کرد که این نبرد نزدیک با پیروزی یک بر صفر شیرمردان فوتبال ایران به پایان رسید.
این دیدار از گروه دوم با قضاوت «جونیت چاکر» داور مطرح ترکیه ای برگزار شد.
مسابقات بیست و یکمین دور جام جهانی فوتبال روز پنجشنبه در روسیه آغاز شد و در نخستین بازی این دوره، تیم ملی فوتبال روسیه با نتیجه 5 بر صفر تیم عربستان را درهم کوبید.
مسکو، سن پترزبورگ، کالینینگراد، نیژنی نووگراد، قازان، سامارا، سارانسک، ولگاگراد، رستف نا دُنو، سوچی و یکاترینبورگ شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال 2018 هستند.
تیم ملی فوتبال ایران یکی از 32 تیم حاضر در این رقابت ها در گروه «B» با اسپانیا، پرتغال و مغرب هم گروه شده است.
ایران در نخستین دیدار خود امروز در ورزشگاه سن پترزبورگ تیم مغرب را شکست داد.
تیم ملی کشورمان در دومین دیدار ساعت 21:30 روز 20 ژوئن (30 خرداد 97) در ورزشگاه قازان به مصاف تیم ملی اسپانیا قهرمان پیشین جام جهانی فوتبال و در سومین بازی گروهی خود ساعت 21:30 روز 25 ژوئن (4 تیر 97) در سارانسک با یاران رونالدو پرتغالی مدافع عنوان قهرمانی اروپا بازی خواهد کرد.
اروپام**391*شبس*1488 **