اخبار تازه

کد خبر ۱۲۰۱۸۹ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳

جام جهانی 2018| بازتاب مصدومیت چشمی در رسانه روسیه‌ای

مصدومیت روزبه چشمی، مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان به یکی از اخبار اصلی خبرگزاری مطرح روسیه تبدیل شده است.

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم، صفحه جام جهانی 2018 خبرگزاری دولتی روسیه (تاس) با درج تصویری از روزبه چشمی، مدافع تیم ملی فوتبال ایران نوشت: «روزبه چشمی به دلیل مصدومیت جام جهانی 2018 روسیه را از دست داد، خبری که توسط کادر پزشکی تیم ملی فوتبال ایران رسانه‌ای شد. روزبه چشمی در تمرین روز یکشنبه مصدوم شد و بررسی‌های پزشکی نشان داد که نمی‌تواند در سایر دیدارهای جام جهانی 2018 روانه میدان شود.  پزشکان تیم ملی فوتبال ایران دوری چهار هفته‌ای از فوتبال را برای روزبه چشمی پیش‌بینی کرده‌اند».

این خبرگزاری معتبر روس در ادامه آورده است: «تیم ملی فوتبال ایران در دیدار نخست گروه B جام جهانی 2018 با نتیجه یک بر صفر مراکش را شکست داد و روزبه چشمی 90 دقیقه در میدان حضور داشت. تیم ملی فوتبال ایران در دور نخست دیدارهای جام جهانی 2018 با کسب سه امتیاز صدرنشین گروه B است و از تیم‌های یک امتیازی پرتغال و اسپانیا پیشی گرفته. این تیم چهارشنبه هفته جاری در کازان به مصاف اسپانیا می‌رود و روز چهارم تیر در ورزشگاه سارانسک رودرروی پرتغال قرار می‌گیرد».

خبرگزاری تاس در انتهای این گزارش نوشته است: «روزبه چشمی در تیم فوتبال استقلال تهران بازی می‌کند. او در فصل گذشته 38 بازی انجام داد و سه گل به ثمر رساند. او در  10 بازی نیز در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفته و فقط یک گل زده است.