اخبار تازه

کد خبر ۱۲۱۱۹۱ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹

عصبانیت شفر بابت رفتن فرمانده تیم استقلال!

سرمربی استقلال درباره جدایی امید ابراهیمی ابراز ناراحتی و نگرانی کرد.

به گزارش راه شلمچه، شفر که نمی تواند ناراحتی‌اش را بابت رفتن فرمانده تیمش و احتمال جدایی حسینی پنهان کند، اظهار کرد: من بابت امید ابراهیمی و اینکه ترانسفر می شود، خوشحالم. من می‌توانم بگویم وقتی به اینجا آمدم، سطحی که ابراهیمی بازی می کرد با الان فرق داشت. خوشحالم که با او توانستم کار کنم. او در جام جهانی عالی بود. این یک کار ۱۰ ماهه است. نه فقط ابراهیمی بلکه برای بازیکنان دیگر هم اتفاق افتاد. خیلی از بازیکنان از سطح یک و دو به سطح پنج و شش رسیدند. این اتفاق رخ می‌دهد که به مجید حسینی و ابراهیمی پیشنهاداتی دریافت کنند.

شفر ادامه داد: ابراهیمی قلب ما و فرمانده تیم ما بود. بابت این شرایط خوشحال نیستم. اگر او برود، باید یک بازیکن جدید بگیریم که کار راحتی نیست. این فقط بابت یک بازیکن نیست که کسی برود و کسی دیگر بیاید، بلکه بحث ذهنی و روانی هم در این‌جا مطرح است. زمان درحال گذر است و باید تلاش کنیم یک بازیکن جذب کنیم یا اگر نتوانیم، باید یک بازیکن از کره جنوبی یا جایی دیگر جذب کنیم.

واکنش عصبی شفر به جدایی فرمانده ازاستقلال

او اضافه کرد: باشگاه روز گذشته به من گفته و دیدم که آقای توفیقی گفته می‌توانم دو بازیکن جدید بگیرم. در آینده نزدیک با السد در آسیا بازی داریم. همه تیم‌هایی که در لیگ خودمان هستند، می‌خواهند ما را شکار کنند. اگر بخواهیم در سطح خودمان باشیم، نیاز به بازیکنان خوب و سطح بالا داریم. نمی‌توانیم بگوییم امید و مجید حسینی بروند. اگر کسی از ما جدا شود باید بازیکنی در همان سطح بگیریم. در چند ماه گذشته وقتی بحث بازیکن خارجی می‌شد، این را می‌شنیدم که به دلیل مشکلات دلاری جذب بازیکن شاید راحت نباشد ولی الان خوشحالم که به من گفتند می‌توانیم این کار را انجام دهیم و امیدوارم بتوانیم زودتر قراردادها را امضا کنیم. ما در گذشته خوب کار کردیم و از این بابت خوشحالم. این فقط در استقلال رخ نداد. این در کارلسروهه هم رخ داد. هرجایی بودم بعد از یک سال باشگاه های ثروتمند می آیند و بازیکنان ما را می گیرند. در آینده چیزی که لازم داریم، این است که با جوانان قرارداد خوب و بلند مدت ببندیم و به شکلی نباشد که آنها بتوانند براحتی از جمع ما جدا شوند. دقیقا اتفاقی که برای نورافکن رخ داد.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که نگران خراب شدن آینده نیست؟ عنوان کرد: اول از همه باید بگویم که خیلی از بازیکنان ما مثل ابراهیمی پیشنهادات خوبی دریافت کرده‌ که باعث افتخار من و کادرفنی من است. تنها مساله‌ای که می‌تواند باعث نگرانی من باشد این است که نتوانیم مسیری که با باشگاه می‌خواهیم برویم را نتوانیم برویم. این مرا کمی نگران می‌کند. مثلا وقتی به باشگاه می‌گویم این دو بازیکن را می‌خواهم، باید شرایط جذب آن‌ها فراهم باشد، باشگاه از من خواست که دو بازیکن جدید را بیاورم و الان باید باشگاه این کار را انجام دهد و باشگاه باید این کار را طبیعتا انجام دهد. من این را از دکتر توفیقی خواندم که گفته ما خواهان گرفتن دو اسم جدید از سرمربی استقلال هستیم. قبل از این که او این حرف را بزند در یک جلسه هم به من این را گفته بود. الان به دنبال فراهم کردن شرایط جذب این دو بازیکن هستیم. دو راه مشخص است. یا در راه باشگاه استقلال حرکت کنیم یا در مسیر یک باشگاه کوچک و گمنام.

 
 
منبع؛ تابناک
اخبار مرتبط :