اخبار تازه

کد خبر ۱۲۱۲۲۷ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷
شارلاتان بازی های مسیح علی‌نژاد ادامه دارد!

وقتی گریه های نمایشی برای دریافت پناهندگی لو می رود +فیلم

شارلاتان بازی های مسیح علی نژاد که سعی می کند با سوء استفاده از برخی دختران ساده لوح و فریب خورده برای خود درآمدی فراهم کند و دوستان خود را به پناهندگی کشورهای اروپایی برساند همچنان ادامه دارد.

به گزارش راه شلمچه، چندی پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد که شاپرک شجری زاده از دختران کشف حجاب کرده به دوسال حبس تعزیری و ۱۸ سال حبس تعلیقی محکوم شده است.

 

شاپرک شجری زاده از افرادی بود که در زمستان 96 در خیابان قیطریه تهران اقدام به کشف حجاب کرده و پس از آن توسط نیروهای امنیتی بازداشت می شود. در همان زمان برخی از رسانه ها افشا می کنند که وی با سفارت برخی از کشور های اروپایی در ارتباط است. همچنین نکته  حائز اهمیت حمایت همه جانبه وی از مسیح علی نژاد و فعالیت های ضدانقلابی وی است.

 

پس از این اتفاقات وی بار دیگر و در اواسط اردیبهشت ماه در کاشان دستگیر و پس از مدتی دوباره آزاد می شود.

 

اما پس از انتشار خبر محکومیت وی به 2 سال حبس تعزیری و 18 سال حبس تعلیقی، بلافاصله فیلمی از شاپرک شجری زاده در صفحه مسیح علی نژاد منتشر می شود که وی با حالتی گریان و با بغض، خود را مستحق چنین مجازاتی نمی داند و می گوید باید 18 سال خفه باشد تا حکم زندان اجرا نشود!

 

Flash version 9,0 or greater is required

You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

 

 

اما پس از انتشار این فیلم، فعالان فضای مجازی افشا می کنند که وی مدت ها قبل به خارج از کشور گریخته در نتیجه گریه و زاری نمایشی این فرد برای حکمی بوده که حتی قابلیت اجرا شدن نیز ندارد و تنها برای دریافت پناهندگی بوده است.

 

اما نکته جالب توجه آنجاست که شاپرک شجری زاده از مدت ها پیش با مسیح علی نژاد در ارتباط بوده و حدود 1 سال پیش در اینستاگرام آرزو کرده بود که به زودی به وی در خارج از کشور بپیوندد.

 

 

پس از اینکه همگان متوجه می شوند شاپرک شجری زاده حدود 1 ماه پیش از کشور گریخته و گریه و زاری وی برای حکمی بوده که قابلیت اجرا ندارد و تنها برای دریافت پناهندگی بوده است، مسیح علی نژاد که بازی خود را لو رفته می بیند بازهم فیلمی از شاپرک شجری زاده منتشر می کند که وی صراحتا اعتراف می کند از کشور گریخته است.

 

 

این در حالی است که مابقی دختران کشف حجاب کرده تنها به یک یا دوسال حبس تعزیری محکوم شده اند و حکم سنگین وی نشان می دهد که ماجرا فراتر از کشف حجاب بوده که پناهندگی و ارتباطات طولانی مدت وی با مسیح علی نژاد، مهر تائیدی بر این فرضیه می زند.

 

به هرحال شارلاتان بازی های مسیح علی نژاد که سعی می کند با سوء استفاده از برخی دختران ساده لوح و فریب خورده برای خود درآمدی فراهم کند و دوستان خود را به پناهندگی کشورهای اروپایی برساند همچنان ادامه داشته و نمونه هایی همچون شاپرک شجری زاده باز هم خود را لو خواهند داد!

 

منبع؛ جام نیوز

اخبار مرتبط :
    0
    ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳

    این خانم که نزدیک به چهل سال سنش هست کی میتونه گولش بزنه.خودش عاقل و بالغ هست.بچه که نیست

    پاسخ