اخبار تازه

کد خبر ۱۲۱۲۳۲ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۳

برگزاری شنبه های انقلاب با موضوع «مشارکت عمومی»

سیزدهمین نشست شنبه های انقلاب با موضوع "مشارکت عمومی" روز شنبه 23 تیر برگزار می‌شود.


به گزارش راه شلمچه به نقل از روابط عمومی جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی، سیزدهمین نشست «شنبه های انقلاب» با عنوان «مشارکت عمومی»، صبح روز شنبه 23 تیر ساعت 9 صبح در محل خبرگزاری مهر برگزار می‌شود.
در این برنامه، کارنامه چهل‌ساله «مشارکت عمومی» در حوزه‌های مختلف، از جمله، در حوزه انتخابات، به تعبیری مردم‌سالاری دینی و همچنین نحوه حضور مردم در تظاهرات و راهپیمایی‌ها و دیگر عرصه های حضور مردم، در دوره پیش از انقلاب و پس از انقلاب، بررسی می‌شود.
در این مراسم، اساتیدی چون حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات و رئیس سابق سازمان اوقاف و امور خیریه، علیرضا افشار مسئول کارگروه مشارکتهای مردمی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و جانشین سابق قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح ، دکتر شهریار زرشناس نویسنده و محقق، دکتر محمد شفیعی فر استاد دانشگاه تهران، مهدی جمشیدی محقق و نویسنده و سایر تحلیلگران حوزه مردم‌سالاری و مشارکت عمومی سخنرانی خواهند کرد.
بر اساس این گزارش، برنامه شنبه‌های انقلاب که به همت جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، شنبه‌های هر هفته یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف را با حضور چهره‌های شاخص آن حوزه بررسی می‌کند.

اخبار مرتبط :