اخبار تازه

کد خبر ۱۲۲۲۸۷ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲

گفتگوی خواندنی با بازیگر «سریال پدر»/ نقد همیشه بوده مهم رضایت مردم است

بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص بازخورد‌های مردم درباره سریال پدر توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش راه شلمچه به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کاوه خداشناس بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص بازخورد‌های مردمی از سریال پدر که در آن به ایفای نقش پرداخته گفت: به نظر من سریال پدر با توجه به قصه عاشقانه‌ای که دارد از سمت مردم بازخورد مثبت داشته و به نوعی بر جانشان نشسته است.

وی در همین راستا ادامه داد: خوشبختانه در همین روز‌ها که پدر روی آنتن تلویزیون است بازخورد‌ها از سمت مردم به شدت خوب بوده و این سریال جزو پرمخاطب‌ترین آثار تلویزیونی است.

گفتگوی خواندنی با بازیگر سریال پدر/ فیلمبرداری مجموعه همچنان ادامه دارد

بیشتر بخوانید:گفتگوی جالب و خواندنی با لیلای سریال «پدر» / مردم می‌گویند‌ ای کاش حامد نمی‌مُرد! 

بازیگر فیلم "معراجی ها" درباره برخی انتقادات در فضای مجازی نسبت به سریال پدر اضافه کرد: به هر صورت هر اثر هنری بازخورد‌های مثبت و منفی در پی خواهد داشت و سریال پدر هم از این قاعده مستثنا نیست. از نظر من بخش مهم قضیه آنجاست که مردم این سریال را دوست داشته و با آن همراه شده اند. به طبع هر کاری نقد می‌شود، اما خدا را شکر مردم این کار را دوست دارند و همین مهم است.

وی درباره نقش متفاوت و منفی خود در سریال پدر افزود: من همیشه علاقمند به تنوع در بازیگری هستم و دوست دارم شخصیت‌های تازه را تجربه کنم. شخصیت من در سریال پدر در ابتدا ظاهری موجه را به نمایش می‌گذارد، اما هر چه جلوتر می‌رویم می‌بینیم پشت این ظاهر موجه باطن دیگری وجود دارد.

گفتگوی خواندنی با بازیگر سریال پدر/ فیلمبرداری مجموعه همچنان ادامه دارد

بازیگر سریال "برادر" افزود: منفی و مثبت بودن در هر شخصیتی وجود دارد، اما همینکه من نقش متفاوتی بازی کنم برایم جذاب است. از نظر من بازی در چنین نقشی آنچنان ریسک بزرگی نیست، زیرا کار بازیگر همین است و بازیگری جذابیتش به تنوع آثار است.

وی در همین راستا ادامه داد: من سال‌ها سعی کرده ام خودم را در عرصه بازیگری کلیشه نکنم. ایفای نقشی متفاوت توسط یک بازیگر در ابتدا برای او یک امتیاز است و مضاف بر آن توانایی‌های آن بازیگر را به رخ می‌کشد.

گفتگوی خواندنی با بازیگر سریال پدر/ فیلمبرداری مجموعه همچنان ادامه دارد

این بازیگر جوان درباره احتمال حضورش در سینما طی سال جاری اضافه کرد: امیدوارم بازی من در سریال پدر باعث پررنگ‌تر شدنم در سینما شود. واقعیت در عرصه بازیگری زیاد به دنبال پرکار بودن نبوده ام و همیشه سعی کرده ام کیفیت کارم را بالا ببرم تا پرونده قابل دفاعی داشته باشم. ایفای نقش‌های متفاوت و رنگارنگ بیش از تعداد بالا همواره برای من مهم بوده و خواهد بود.

خداشناس با اشاره به نزدیک شدن به پایان فیلمبرداری سریال پدر خاطرنشان کرد: هنوز هیچ پیشنهاد سینمایی در حال حاضر به من نشده و هنوز گرم بازی در سریال پدر هستم که فیلمبرداری آن تا یک هفته دیگر به طور کامل به پایان می‌رسد. البته یک سریال دیگر هم در راه دارم که تصویربرداری آن از مهر ماه آغاز می‌شود و در کل امیدوارم در ادامه امسال کار‌های خوبی پیش رو داشته باشم.

منبع:میزان