اخبار تازه

کد خبر ۱۲۲۳۵۱ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷

شفر: در ایران شایعه مثل وعده غذای روزانه است

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با تبریک روز خبرنگار گفت: شایعات در ایران مثل غذای روزانه است.

به گزارش راه شلمچه به نقل از ایسنا، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی، اظهار کرد: دوباره روز "خبرنگار" را تبریک می گویم. این روز بسیار مهمی برای اصحاب رسانه است. شما همواره با ما منصف بودید. فقط دیروز در برخی رسانه‌های دیدم که گفته شده بود ساناک به خاطر بیماری برنگشته است  اما  دلیل برنگشتن او چیز دیگری است. همیشه گفته‌ام شایعات در ایران مثل غذای روزانه است. این مسائل را باور نکنید. هر سوالی دارید از  خودم بپرسید.

او در  ادامه این نشست بیان‌ کرد: تراکتورسازی تیم خوبی است  و سرمایه گذاری خوبی روی بازیکنان جدیدش انجام داده است  و ما بازی راحتی نداریم. در دو بازی قبلی ما خیلی خوب بازی کردیم. در بازی با پیکان موقعیت کافی برای گلزنی نداشتیم. در بازی برابر ذوب آهن خیلی خوب بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم و فشار زیادی آوردیم. یک گل زدیم که داور قبول نکرد اما  مشکلی نیست. کار ما برای پیشرفت هنوز ادامه دارد. دیروز (چهارشنبه) گرو، مهاجم جدیدمان به ما اضافه شده است. باید یک مقدار با سبک و بازیکنان تیم ما آشنا شود تا هماهنگ شود. بازی‌های او را دیده ام. او شبیه بازیکنان تیم ما بازی می‌کند.

شفر اضافه کرد: باید بازیکنان ما به درک متقابل برسند. تیم ساختن زمان می برد و هنوز کامل نشده است. در حالت عادی تیم ساختن ما باید در اردو ترکیه انجام می‌شد  اما  بعضی بازیکنان ما پیش ما نبودند. باید قدم به قدم جلو برویم تا بهتر بشویم. ما فقط چند بازیکن مان را از  دست ندادیم. فرمانده ما یعنی ابراهیمی از  ما جدا شد. تیام، جپارف و حسینی که لیدرهای ما بودند از  ما جدا شدند. من نمی‌توانم به بازیکنان جدیدمان بگویم که لیدر ما هستید. این به عملکرد آنها بستگی دارد. امیدوارم فردا (جمعه) بازی را ببریم. تیم حریف تیم خوبی است  و 3-5-2 بازی می‌کند. امیدوارم گل بزنیم و برنده شویم.

ادامه‌ دارد...