اخبار تازه

کد خبر ۱۲۲۳۵۷ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰

مشکل "کولی" برای حضور روی نیمکت استقلال رفع شد

مربی جامائیکایی تیم فوتبال استقلال تهران تا نیم فصل نخست لیگ هجدهم می‌تواند روی نیمکت تیمش حضور یابد.

مشکل کولی برای حضور روی نیمکت استقلال رفع شدبه گزارش راه شلمچه به نقل از   خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از حواشی که برای مدرک مربیگری "میگوئل کولی"، مربی جامائیکایی تیم فوتبال استقلال تهران بوجود آمد و با توجه به اینکه این مربی در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا روی نیمکت تیمش حضور داشت، اما برای حضور در لیگ برتر ایران با مشکلاتی روبرو شده بود، بر همین اساس، مدیران باشگاه استقلال تهران مدارک این مربی را به کمیته آموزش فدراسیون فوتبال تحویل دادند و این کمیته هم تا نیم فصل نخست لیگ هجدهم اجازه داد تا این مربی روی نیمکت آبی‌ پوشان پایتخت حضور یابد.

کولی و وینفرد شفر قبل از حضور در استقلال در تیم ملی جامائیکا با یکدیگر همکاری داشتند و میگوئل پیش از حضور در تیم آبی پوشان پایتخت، با تیم کالج جاماییکا به عنوان قهرمانی رقابت‌های "اولیویر شیل" رسید. او دستیار نخست مرد آلمانی استقلال محسوب می‌شود و در غیاب شفر همه کاره تمرین استقلال است.

یکی از مسئولان باشگاه استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار ما، با تایید این خبر بیان کرد: پس از ارسال مدارک میگوئل کولی، مشکل او برطرف شده و تا نیم فصل نخست لیگ هجدهم می‌تواند روی نیمکت حضور یابد.

او درباره کارت بازی (ITC) بازیکنان جدید استقلال تصریح کرد: کارت بازی الحاجی گرو، نیومایر و مرتضی تبریزی صادر شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:استقلال-تراکتور،قرمز های موتور تقویت و آبی های با کیفیت/سپاهان- پیکان،شاگرد زرنگ فوتبال مقابل آقا معلم یک شماره عامل قهر و جدایى جابر از استقلال