اخبار تازه

کد خبر ۱۲۲۳۹۱ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵
امام جمعه بندپی غربی:

به نمایندگان مجلسی که امضای خودشان را پس می‌گیرند، باید بارک‌الله گفت!

امام جمعه بندپی غربی بابل در خطبه‌های نماز جمعه گفت: باید به نمایندگان مجلسی که ظرف دو روز امضای خودشان را پس می‌گیرند، بارک‌الله گفت.

به گزارش راه شلمچه از بابل، حجت الاسلام حاجی زاده امام‌جمعه بندپی غربی بابل در خطبه‌های دوم نمازجمعه این هفته، مشکلات کنونی اقتصادی جامعه را چهار عامل؛ تحرکات و تحریم های دشمن، سوءتدبیر دولت مردان، جنگ روانی و عدم نظارت دستگاه‌های نظارتی برشمرد و گفت: این عدم نظارت چه از طرف دولت، چه مجلس و یا چه قوه قضاییه، باید به نمایندگان مجلسی که ظرف دو روز امضای خودشان را پس می‌گیرند، بارک‌الله گفت. 

وی ادامه داد: بعضی از نمایندگان در مجلس ذلیل و ضعیفی داریم که می‌شود گفت به خون شهدا و مردم و انقلاب خیانت می‌کنند اینها باید بدانند که اگر فلان وزیری ناکارآمد است اگر استیضاح نشود خیانت به خون شهدا است و عمده کار مجلس باید نظارتی باشد که متاسفانه ندارند که این از ذلیل بودن برخی نمایندگان است.

امام جمعه بندپی غربی گفت: الان دشمن اینگونه القا می کند که راه برون رفت صرفا مذاکره با آمریکاست و اما آمریکا بداند که مردم ایران همیشه پای این نظام هستند و تا پای جان از آرمان‌های امام و شهدا دفاع خواهند کرد اما در داخل مجلس و دولت کسانی هستند که اصرار به مذاکره با آمریکا دارند.

اخبار مرتبط :
  0
  سارا مشکینی ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۵

  نمایندگان ۲۰ دقیقه ای!!
  و اما:
  #داور_و_تنها_یاور_خداست

  هرگز از حرفهايي كه مردم درباره تو مي گويند نگران نشو.
  هيچگاه كوچكترين توجهي به آن نشان نده.

  هميشه فقط به يك چيز فكر كن:
  « مهم فقط خشنودی خداوند است. آيا من در برابر او روسفيدم؟ »
  بگذار اين معيار قضاوت زندگي تو باشد..

  #فقط_خشنودی_خداوند_و_اطاعت_از_پیامبر_و_اهل_بیتش صلوات الله علیهم

  تا بي راهه نروي ...

  تو بايد روي پاي خودت بايستي و تنها ملاحظه ات اين باشد كه :‌
  «‌هر كاري انجام مي دهم بايد مطابق شعور خودم که برگرفته از بینش قرانی و بصیرت امیرالمومنین و منش فاطمه الزهرا و روش ائمه اطهار باشد.

  تصميم گيرنده بايد آگاهي و شعور خودم باشد. » ‌

  آنگاه خداوند یاور و دوست توانا و حکیم تو خواهد بود.

  ان تنصروالله ینصرکم...

  پاسخ