اخبار تازه

کد خبر ۱۲۲۳۹۴ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳

حواشی پیش از دیدار تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز

تیم های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت 20 و 30 دقیقه روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می روند.

به گزارش راه شلمچه به نقل از   خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تیم های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت 20 و 30 دقیقه روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می روند. این بازی برای دو تیم از اهمیت زیادی برخوردار است و برنده آن می تواند در جدول رده بندی شاهد تغییراتی باشد. 

همچنین این بازی همواره از اهمیت زیادی برخوردار بوده است زیرا هواداران زیادی از دو تیم برای تماشای این بازی به ورزشگاه می آیند. 

حواشی پیش از بازی :  درحالیکه حدود ۱۰۰ دقیقه تا آغاز دیدار تیم های استقلال و تراکتور باقی مانده است، هواداران ۲ تیم درحال ورود به ورزشگاه هستند .

حواشی پیش از دیدار تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز

درگیری میان هواداران استقلال و تراکتور همچنان ادامه دارد و کانون هواداران استقلال در صدد آرام کردن هواداران شان هستند.

حواشی پیش از دیدار تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز

ماموران نیروی انتظامی در صدد آرام کردن هواداران هستند تا این دیدار بدون هیچ مشکلی برگزار شود. ازدحام جمعیت سبب مصدومیت و زخمی شدن برخی هواداران شده است.

حواشی پیش از دیدار تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز

در حالی که جا برای نشستن هواداران استقلال وجود دارد هواداران بازهم برای نزدیکی به هواداران تراکتور تلاش می کنند. درحالیکه قرار بود تراکتورسازان ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه را پر کنند اما تعداد آنها بیشتر از حد تعیین شده است. استقلالی های زیادی درحال ورود به ورزشگاه هستند. از ساعت ۱۹:۲۶ دقیقه درحالیکه مسئولان زمین چمن درحال آب دهی به زمین بودند، دروازه بان های تراکتور به زمین آمدند و استقلالی ها به شدت فروزان‌ را تشویق کردند. مربی تبریزی ها از جو داخل استادیوم فیلم برداری می کند. سید مهدی رحمتی به شدت از سوی استقلالی ها تشویق شد. به مناسبت روز خبرنگار، قرار است از تعدادی خبرنگار و فعال در عرصه رسانه تقدیر شود. درحالیکه جایگاه های زیادی در ورزشگاه آزادی خالی است اما هواداران ۲ تیم اجازه ورود ندارند. یکی از هواداران استقلال در دیگری با طرفداران تراکتورسازی درگیر شد که با حضور نیروی انتظامی در محل به این مسئله رسیدگی شد. امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال به ورزشگاه آمد. با ورود دروازه بانان استقلال تشویق شدیدی جو ورزشگاه را در بر گرفت.   اشکان دژاگه و مسعود شجاعی به همراه دیگر بازیکنان تراکتور وارد زمین شده و از سوی هواداران تراکتور مورد تشویق قرار گرفتند. بازیکنان استقلال تهران برای گرم کردن و آمادگی پیش از دیدار برابر تراکتورسازی وارد زمین شدند.

بیشتر بخوانید:پادوانی تماشاگر ویژه استقلال و تراکتورسازی

در حال تکمیل...