اخبار تازه

کد خبر ۱۲۲۶۰۹ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳

رانت‌خوار کم حافظه نماینده اصلاح طلب!

اما ماجرا از این هم جالب تر می شود وقتی بدانیم فرزند بزرگ این نماینده اصلاح طلب که او را بعنوان کارمند معرفی کرده است ، عضو هیات مدیره یک شرکت اقتصادی بزرگ است .

به گزارش راه شلمچه، روز گذشته محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس در پاسخ به کمپین فرزندت کجاست در توئیتی نوشت که سه فرزند دارد و یکی از پسرانش هفت سال کارمند یک شرکت، پسر دیگرش در بخش خصوصی و دخترش هم بیکار است .

بلافاصله بعد از این توئیت رسانه ها افشا کردند که نام دختر بیکار آقای نماینده در فهرست افرادی که آرم طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کرده اند قرار داشته است .

وکیلی هم در شوی تبلیغاتی جدیدش در نامه ای که در توئیتر منتشر کرد از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خواست تا آرم طرح ترافیک دخترش را باطل کنند .

به گزارش پایگاه خبری صراط، اما ماجرا از این هم جالب تر می شود وقتی بدانیم فرزند بزرگ این نماینده اصلاح طلب که او را بعنوان کارمند معرفی کرده است ، عضو هیات مدیره یک شرکت اقتصادی بزرگ است .

هادی وکیلی بعنوان یکی از اعضای هیات مدیره شرکت دوده صنعتی پارس مشغول به فعالیت است .

در توضیحات مختصر این شرکت در سایت وابسته به آن آمده است: "سرمایه اسمی شرکت 120 میلیارد ریال می باشد که در اختیار شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، کربن ایران، گروه توسعه ملی و سایر اشخاص حقیقی قرار دارد و از سال 1378 عضو سازمان بورس اوراق بهادار تهران می باشد. شرکت دوده صنعتی پارس علاوه بر تامین نیاز بازار های داخلی، مبادرت به صادارت دوده صنعتی به کشورهای الجزایر، آلمان، امارات متحده عربی، اندونزی، بحرین، پاکستان، ترکیه، سریلانکا، عربستان سعودی، فیلیپین، مالزی، مراکش، هند، کانادا، میانمار و تایوان می نماید."

اهل فن به خوبی می دانند که عضویت غیر موظف در هیات مدیره این شرکت اقتصادی بی شک از مدیریت در بسیاری از حوزه های دیگر ارزشمند تر خواهد بود

حال باید منتظر ماند و دید که آیا وی و پدرش در این مورد شفاف سازی خواهند کرد از کنار آن عبور می کنند .

به نظر می رسد اگر وکیلی در پاسخ به این کمپین راه سکوت را در پیش می گرفت برای آبروی وی بهتر بود تا اینگونه به مرور اوضاع فرزندانش برای مردم روشن شود .

 

 

منبع؛ صراط

0
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۶

والبته مهدی وکیلی عضوهیات مدیره هلدینگ صبا فرزنددیگررانت خوارراهم اضافه فرمایید.

پاسخ