اخبار تازه

کد خبر ۱۲۲۶۸۶ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲

امام جمعه بندپی بابل: اگر یک بخشدار نمی توانید انتخاب کنید پس بدرد چه کاری می خورید؟

به گزارش راه شلمچه از بابل، حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده امام جمعه بندپی غربی بابل در خطبه دوم نماز جمعه این هفته با انتقاد از مسئولین، گفت: تعلل و عدم انتخاب بخشدار بعد از دوماه عده‌ای مسبب تاخیر این کار را نمایندگان مجلس می دانند. آقایان! مگر کارهای دیگر ندارند که دنبال آن باشند مشکل اگر استانداری است تسریع در کار داشته باشند اگر یک بخشدار نمی توانید انتخاب کنید پس بدرد چه کاری می خورید؟ اگر دستگاه اطلاعاتی و امنیتی تاخیر می کنند این قابل قبول نیست، آقای فرماندار محترم این منطقه شماست به وجاهت شما لطمه می‌زند. به مردم گزارش دهید که مشکل از کجاست؟ من مکرر مکرر پی گیری کردم  و روی کرد غلط بعضی از مدیران است که اقتصاد را به نابودی کشانده است.
از اقتصاددان دعوت شود فارغ از هر گونه جناح بازی از این ظرفیت ها استفاده کنید. تصور غلطی که بعضی ها دارند که اعتماد به آمریکا کار را درست می کند. همه مشکلات ما همین سر اعتماد به آمریکاست و تکیه کردند به کدخدا.
بعضی از مدیران تصور غلطی دارند فکر می کنند آمریکا سال 2018 با آمریکای قبل از انقلاب فرق کرده. نخیر، سیاست آمریکا، همان سیاست آمریکاست، ناامنی و تنش در منطقه از این آمریکاست، ترس از جنگ که ناشی از ضعف مسوولین ما می‌باشد وجود دارد. عدم توجه به ظرفیت داخلی، عدم خود باوری، پی تبردن به توانمندی جوانان، از جمله مشکلات جامعه است. عمده مشکلات ما عدم نظارت است. چرا بعضی از مدیران مسوولیت‌های خود را به اتمام نمی رسانند و الان از حضرت آقا اجازه می گیرند؟ استدعای مردم این است شفاف تر عمل کنید. اگر حقشان اعدام است اعدام کنید.

اخبار مرتبط :