اخبار تازه

کد خبر ۱۲۳۶۶۷ انتشار : ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶
حسین دلیری ماندگار در ورزش مازندران:

سپاسنامه موفق ترین رئیس طول تاریخ ورزش ساری از جامعه ورزشی

پروردگارا مرا در هر کار با صداقت وارد کن با صداقت خارج ساز و از سوی خود حجتی یاری کننده برایم قرارده ((قرآن مجید سوره اسراء))


اختصاصی راه شلمچه- خوش به حال آنان که درطاعت خالقند و درخدمت مخلوق حمد و ثنای خدایی را سزاست که عاقبت همه امور به دست اوست و در این گذار خوشا بحال آنان که با خدمتگذاری صادقانه و خالصانه سبزتر از همیشه گوی سعادت را زیرکانه ربودند و عطای فاخر دنیا را به ردای آخرت بخشیدند.

 

▫️بپاس همکاری لطف و همدلی کلیه خادمین راستین ورزش جامعه بزرگ ورزش مرکز استان که بنده از آشنایی با آنان برخود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند این نوشته را بهانه نموده از یکایک یاران و همراهان ورزش وجوانان و جامع بزرگ ورزش سپاسگزاری نمایم.

 

▫️وخدا را شاکرم که به این بنده کوچک توفیق عنایت نمود از ۲۳سال افتخار خدمت در دستگاه ورزش قریب ۱۵ سال عمرمدیریت ورزشی خود رابصورت مداوم در ۶ شهرستان ((قائم شهر، جویبار، فریدنکنار، نکا، سیمرغ و ساری)) عمرناچیز خویش را به عنوان خدمتگزاری کوچک برای مردمانی بزرگ در این استان پرخاطره سپری نمایم خداوند بیش از همه شاهد است که در این خدمتگزاری و مسئولیت خطیر محوله ازهیچ کوشش و تلاش دریغ ننموده ام و در همه حال فقط به خوشنودی ورضایت حضرت حق و جامعه هدف فکر کردم و با بکار گرفتن تمام مساعی و اهتمام خویش همه ی ماموریتها و وظایف را با سربلندی وموفقیت به سرانجام برسانم.

 

▫️دراین مسیر برنامه ریزی مطلوب را سرلوحه قرارداده و برای رساندن پیشانی مرکز ورزش و جوانان استان در راستای جایگاه واقعی و حقانیتش ازهیچ تلاش و کوششی دریغ نورزیده و با اطمینان و رجاء واثق می گویم که یک برهه طلایی و به یادماندنی را با همدیگر سپری کردیم تا افتخارات بسی با ارزش را با سعه صدر و تحمل مشکلات و تلاش شبانه روزی خانواده خدوم ورزش به ارمغان بیاوریم.

 

▫️این مهم میسر نمیشد مگر با از خود گذشتگی و تلاش شبانه روزی، هر چند که در طول دوران ۴ ساله خدمتگزاری بنده با توجه به اوضاع و احوال سخت اعتباری شما عزیزان و بزرگواران مخصوصا روسا محترم و نائب روسای محترمه با همه کمبودها ساختید و به اصلاح با سیلی صورت خود را سرخ نموده و همواره بصورت شبانه روزی در تکاپو و پویایی بودیم تا چرخه ورزش لنگ نماند.

 

▫️اگربنده و تیم کاری ام به موفقیتی دست یافتیم مدیون ومرهون همت وتوان و پشتکاری شما نیکان بوده و بحق به همه این باور را قبولاندید اگر در مجموعه نیت خیرخواهانه و خدمات صادقانه و خالصانه باشد میتوان با دستان خالی معجزه کرد و خدای عزوجل را شاهد و ناظر میگیرم در دوران مسئولیتم در ورزش تمام سعی و تلاشم راکرده ام و از تمام وقت خود و خانواده ام گذشتم تا چشم انداز و برنامه ای که حاصل خرد کلیه صاحب ‌نظران و دلسوختگان ورزش بود تحقق یابد.

 

▫️اکنون خداوندبزرگ را شاکرم که پس از گذر از دوران سخت چندین ساله ورزش مرکزاستان، ورزش ساری از هر بخش وحدودی نگریسته شود بهتر از همه سالهای پیشین قالب و قاطع و برتر است و در صدر ورزش استان مازندران به مانند نگینی میدرخشد.

 


▫️گواهی این ادعا کسب افتخار دستگاه برتر اداره ورزش وجوانان درجلسه شورای اداری فرمانداری در سال 1395 و همچنین کسب ۷۵ مدال بین المللی، آسیایی، جهانی ، درشاکله فعالیت های اصلی یعنی حوزه قهرمانی بوده و...... که با جهد مخلصانه یکایک هیاتهای ورزشی شهرستان رقم خورد و درسال 1397 هم برای نخستین بار بیشترین سهمیه را یلان ساروی نسبت به دیگر شهرستانهای استان مازندان کسب نمودند.

 

▫️۱۰ سهمیه از غیور مردان و شیر زنان ساروی اعم ازورزشکار و مربی و پراکندگی رشته ها در ۷ رشته ورزشی بخشی از تحولات ورزشی بوده است که خداوند را شاکرم که به عهدی که بستم ماندم و آمار خود حکایت دارند از حصول برنامه ها و فعالیتها که به وضوع به وقوع پیوست و در مسیر خدمت هیچگونه گلایه و ابایی از سختی ایام که برخانواده ام گذشت ندارم چراکه اعتقاد راسخ به توفیق خدمتگزاری و قداست و اهمیت خدمت به ورزش ساری و هدایت آن به رده اول استان واقف بودم.

 

▫️در این فرصت فرض می دانم اگر در کوران کار کدورتی از من بر جا مانده اغماض نموده و ما را به روحیات بلند ورزشی تان ببخشید گو اینکه یقین میدانید در امور و مسئولیت با کسی تعارف نداشته و از این بابت اگر تکدر خاطر ایجاد شده را که در این مسیر گاهی طی طریق را به همکاران و خادمین بحق ورزش را پر مشقت می نمود برگردن گرفته و بنده را عفو نمایید.

 

▫️عزیزان، درآستانه ایام سوگواری سید و سالار شهیدان از درگاه خداوند متعال توفیق همگان را مسئلت دارم و استدعا دارم که صادقانه در مسیر نورانی و تعالی و رشد یار و یاور عزیزان باشید که این مسئولیت خطیر را متقبل شده اند.

 

(( یاحق ))

حسین دلیری خادم ورزش

14
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴

دیوانه شدی

پاسخ
13
رضا کریمی ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶

چرادیدگاهها درج نمیشه تا همه بدونن این آدم کیه از خدا می خوام تقاص تمام کارهاشو پس بده ..

پاسخ
13
رضا کریمی ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸

چه اعتماد به نفسی هر کی ندونه فکر می کنه چقد آدم خوبیه با اون خدماتی که به ورزش ساری ارائه داد پر کردن جیب خودش و خانوادش

پاسخ
11
مهنا سادو ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۱

واقعا آدم به..... این شخص ندیدم انشالله رسوای خاص و عام بشی با آبروی خیلیا بازی کردی خدا آبروتو ببره ....

پاسخ