اخبار تازه

کد خبر ۱۲۳۸۲۸ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶
مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی؛

ذوب آهن - پدیده ، تقابل بالانشینان لیگ برتری در جام حذفی/ سپید رود - ملوان ، ال گیلانو در جام حذفی

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال از روز گذشته با برگزاری یک مسابقه آغاز شد.

به گزارش راه شلمچه به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های فوتبال لیگ برتری  امروز بازی‌های خود را در جام حذفی پیگیری می‌کنند و به مصاف تیم‌های دسته پایین‌تر می‌روند. تیم‌های فوتبال به خوبی می‌دانند که جام حذفی مسیر کوتاهی برای گرفتن سهمیه آسیایی است، بنابراین همه تلاش خود را می‌کنند تا با قهرمانی در این رقابت‌ها به هدف خود دست یابند.

ذوب آهن - پدیده ، تقابل بالانشینان لیگ برتری در جام حذفی/ سپید رود - ملوان ، ال گیلانو در جام حذفی

تیم فوتبال استقلال که فصل گذشته قهرمان جام حذفی شد با ۷ عنوان قهرمانی و ۴ نایب قهرمانی پرافتخارترین تیم در این مسابقات است.

استقلال خوزستان2-0شاهین انزلی/ ورزشگاه غدیراهواز ساعت ۱۸:۵۰ بازی دو تیم روز گذشته برگزار شد و نماینده خوزستان موفق شد با 2 گل میثم کریمی و ایوب کلانتری مقابل حریف خود به پیروزی برسد. سایپا-سردار بوکان/ ورزشگاه دستگردی ساعت ۱۸:۴۰ نارنجی پوشان سایپا روز پنج شنبه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف تیم سردار بوکان می‌روند. شاگردان دایی در تیم فوتبال سایپا قصد دارند از میزبانی خود نهایت استفاده را کنند و با برتری برابر تیم سردار بوکان به مرحله بعدی جام حذفی راه یابند. تیم سردار بوکان که در لیگ دسته دوم فوتبال حضور دارد با عبور از سد تیم نیروی زمینی تهران به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه یافت. ذوب آهن- پدیده مشهد/ ورزشگاه فولادشهر ساعت ۱۸:۳۰ تیم فوتبال ذوب آهن روز پنج شنبه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باید به مصاف تیم پدیده مشهد صدرنشین لیگ برتر برود. شاگردان نمازی قصد دارند با عبور از سد تیم پدیده مشهد به مرحله بعدی جام حذفی راه یابند، اما کار سختی برابر صدرنشین لیگ برتر پیش رو دارند. تیم پدیده مشهد قصد دارد روند رو به رشد خود را در جام حذفی ادامه بدهد و در این رقابت‌ها هم به عنوان مدعی قهرمانی حاضر شوند. ستارگان کاسپین بابل- ماشین سازی تبریز/ ورزشگاه شهدا سیمرغ ساعت ۱۷ تیم ستارگان کاسپین بابل با عبور از سد تیم شاهینی شاهرود به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه یافت و در این مرحله به مصاف تیم ماشین سازی تبریز می‌رود.

ذوب آهن - پدیده ، تقابل بالانشینان لیگ برتری در جام حذفی/ سپید رود - ملوان ، ال گیلانو در جام حذفی

صنعت نفت آبادان-تراکتورسازی تبریز / ورزشگاه تختی آبادان ساعت ۲۰ تیم‌های لیگ برتری صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز روز جمعه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم صنعت نفت آبادان در لیگ برتر با ۵ امتیاز در جایگاه ۱۲ قرار دارد و تیم تراکتورسازی هم با ۹ امتیاز در رتبه ششم حضور دارد. پیکان- پارس جنوبی جم/ ورزشگاه شهدای قدس ساعت ۱۸:۴۰ تیم‌های لیگ برتری پیکان و پارس جنوبی جم روز جمعه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم پیکان با ۹ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد و تیم پارس جنوبی جم هم با ۸ امتیاز رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است. سپاهان- شهرداری ماهشهر/ ورزشگاه نقش جهان ساعت ۱۷:۳۰ زرد پوشان اصفهانی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف تیم لیگ دسته یکی شهرداری ماهشهر می‌رود. تیم شهرداری ماهشهر با هدایت مهابادی وضعیت خوبی در لیگ دسته اول ندارد و زردپوشان اصفهانی کار آسانی برابر حریف خود در جام حذفی دارد. ملوان-سپیدرود رشت/ ورزشگاه تختی انزلی ساعت ۱۷:۴۵ دربی شمال میان ملوان بندر انزلی و سپیدرود رشت در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی روز جمعه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می‌شود. تیم ملوان بندرانزلی با هدایت فرهاد پورغلامی در لیگ دسته یک حضور دارد و قرار است در جام حذفی به مصاف همشهری خود برود. تیم سپیدرود رشت در لیگ برتر وضعیت بحرانی به سر می‌برد و با ۲ امتیاز در قعر جدول حضور دارد. این تیم قصد دارد در جام حذفی ناکامی‌های خود را جبران کند، اما کار سختی برابر همشهری شمالی خود پیش رو دارد.

ذوب آهن - پدیده ، تقابل بالانشینان لیگ برتری در جام حذفی/ سپید رود - ملوان ، ال گیلانو در جام حذفی

پدیده ملک شاهی ایلام-مس کرمان / ورزشگاه تختی ایلام ساعت ۱۷ تیم پدیده ملک شاهی ایلام با عبور از شهرداری بم جواز حضور در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی دریافت کرد و در این مرحله باید به مصاف تیم مس کرمان برود. همچنین تیم مس کرمان هم با عبور از شاهین بانه به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه یافت. سیراف کنگان بوشهر-خونه به خونه بابل/ ورزشگاه شهدای ورزشکار ساعت ۱۷ تیم سیراف کنگان بوشهر با عبور از سد تیم ایرانجوان بوشهر به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه یافت و در این مرحله باید به مصاف خونه به خونه بابل برود. خونه به خونه بابل قصد دارد با عبور از سد تیم سیراف کنگان به مرحله بعدی جام حذفی صعود کند و به نظر می‌رسد بازی آسانی برابر حریف خود داشته باشد. فولاد خوزستان- مس شهر بابک / ورزشگاه غدیراهواز ساعت ۱۸:۵۰ تیم فوتبال فولاد خوزستان در مرحله یک شانزدهم نهایی روزشنبه به مصاف تیم دسته دومی مس شهر بابک می‌رود. تیم مس شهر بابک با عبور از تیم بعثت کرمانشاه جواز حضور در مرحله بعدی جام حذفی را دریافت کند. به نظر می‌رسد که تیم فولاد خوزستان کار سختی برابر تیم مس شهر بابک ندارد. پرسپولیس پاکدشت- مقاومت تهران/ ساعت ۱۸:۴ تیم دسته اولی پرسپولیس پاکدشت در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف تیم دسته دومی مقاومت تهران می‌رود. تیم مقاومت تهران با عبور از سد تیم استقلال باغشن نیشابور تواست جواز حضور در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی را بدست آورد و در این مرحله به مصاف پرسپولیس پاکدشت می‌رود.

ذوب آهن - پدیده ، تقابل بالانشینان لیگ برتری در جام حذفی/ سپید رود - ملوان ، ال گیلانو در جام حذفی

چوکای تالش – داماش گیلانیان/ ورزشگاه پوریای‌ولی تالش ساعت ۱۶:۳۰ دربی شمال میان تیم‌های فوتبال چوکای تالش و داماش گیلانیان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی روز شنبه در ورزشگاه پوریای، ولی تالش برگزار می‌شود. تیم دسته دومی چوکای تالش با عبور از تیم فرهنگ البرز توانست به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه یابد و از آن طرف هم تیم داماش گیلانیان هم با برتری برابر خوشه طلای ساوه به این مرحله راه یافت. نساجی مازندران-شاهین لردگان/ ورزشگاه وطنی قائمشهر ساعت ۱۸:۴۵ تیم نساجی مازندران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی روز دوشنبه هفته آینده به مصاف تیم فوتبال شاهین لردگان می‌رود. تیم شاهین لردگان با عبور از سد تیم شاهین آسار باقر شهر به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه یافت و در این مرحله با تیم نساجی مازندران بازی می‌کنند. بیشتر بخوانید: زمان برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله دوم جام حذفی مشخص شد برنامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی اعلام شد اعلام اسامی داوران مرحله یک شانزدهم جام حذفی