اخبار تازه

کد خبر ۱۲۳۸۳۷ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶

جزئیات و آخرین وضعیت رضیان از زبان رئیس دفترنماینده قائمشهر

رئیس دفتر نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی جزئیات حمله قلبی دیشب و وضعیت حال عمومی عبدالله رضیان را شرح داد.

به گزارش راه شلمچه، عبدالله رضیان 51 ساله نماینده قائمشهر در جریان دیدار دیشب(چهارشنبه) تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی تهران دچار حمله قلبی شد.

رئیس دفتر نماینده قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در باره آخرین وضعیت عبدالله رضیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما گفت: در حال حاضر دکتر رضیان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان خاتم الانبیا(ص) بستری و دکتر بخشیان پزشک معالج وی اجازه ملاقات را نمی‌دهند.

وی گفت: دیشب به اتفاق برای دیدن مسابقه تیم‌های نساجی مازندران و پرسپولیس به ورزشگاه آزادی تهران رفتیم و در پایان بازی آقای رضیان دچار حمله شدید قلبی شدند که بلافاصله تیم اورژانس مستقر در استادیوم حاضر شدند و با اقدام به‌موقع تکنیسین‌های اورژانس با اجرای عملیات احیای قلبی و تنفسی (CPR)، وی را از مرگ حتمی نجات دادند و سپس به بیمارستان شهید فیاض بخش اعزام و از آنجایی‌که به درمان و آزمایش‌های پزشکی بیشتری نیاز بود به بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص) انتقال یافت و دکتر بخشیان ادامه درمان را بر عهده گرفتند و خوشبختانه حال عمومی دکتر رضیان رضایت بخش اعلام شد و در حال حاضر وی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

رستمی ضمن قدردانی از پرسنل اورژانس ورزشگاه آزادی، گفت: بچه‌های اورژانس زحمات بسیاری کشیدند که قطعا اقدام به موقع آنها باعث شد تا درمان و احیا بیمار به خوبی انجام شود.
رئیس دفتر نماینده قائمشهر در باره جزئیات حادثه دیشب گفت: آقای رضیان زحمات زیادی برای تیم نساجی کشدیدند و همواره از نتایج این تیم در لیگ یک مطلع بودند و از نتیجه دیدار دیشب که 2 بر یک به نفع پرسپولیس رقم خورد بسیار ناراحت شدند و از دادور بازی که به ضرر نساجی سوت زده بود هم ناراحتی‌اش دوچندان شد که در پایان بازی در حالی‌که از استادیوم خارج می‌شدیم به یکباره آقای رضیان به زمین افتاد و دندان‌های وی به‌هم چسبید و به سختی توانستیم دهانش را باز کنیم و اگر این اقدام به موقع انجام نشده بود حتما اتفاق دیگر می افتاد که با آمدن تیم اورژانس مراحل درمان و نجات بیمار سریعتر انجام شد اما شکم دکتر رضیان باد کرده بود به‌طوری که رنگ وی هم سیاه که در ابتدا به‌طور کلی قطع امید شده بودیم ولی احساس می‌کنم خداوند به وی عمری دوباره بخشید و از این بابت خدا را شکرگزاریم.

رستمی در خاتمه از همه مردیم شریف قائمشهر و همه کسانی که پیگیر وضیعت آقای رضیان بودند تشکر کرد و از همگان خواست تا برای وی دعا کنند.

همسر نماینده قائمشهر نیز در گفت‌و‌گو کوتاهی با خبرنگار ما وضعیت عمومی نماینده قائمشهر را رضایت بخش اعلام کرد و گفت جای نگرانی نیست.

اشاره می‌شود عصر امروز پنجشنبه رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن گفتگوی تلفنی با خانواده رضیان در جریان روند درمانی و سلامتی ایشان قرار گرفت.

اخبار مرتبط :