اخبار تازه

کد خبر ۱۲۳۸۳۸ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴

گیلان| امتناع شریعتمداری از پاسخ به سئوال تسنیم ‌درباره وضعیت بازار سوم ارز+فیلم

رئیس جمهور روز گذشته و در جلسه هیئت دولت عصبانیت خود را نسبت به وضعیت بازار سوم ارز ابراز کرد اما شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت از پاسخگویی به سوال تسنیم پیرامون نقش این بازار در حوزه صنعت امتناع کرد.

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، رئیس جمهور روز گذشته و در جلسه هیئت دولت عصبانیت خود را نسبت به وضعیت بازار سوم ارز ابراز کرد اما شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت از پاسخگویی به سوال تسنیم پیرامون نقش این بازار در حوزه صنعت امتناع کرد.

محمد شریعتمداری که امروز و به منظور افتتاح یک پروژه صنعتی به استان گیلان آمده بود در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: از ابتدای سال 97 تاکنون 177 واحد صنعتی از استان گیلان درخواست مجوز تاسیس کردند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه با وجود تحریم‌های نظام سلطه علیه جمهوری اسلامی همچنان علاقمندی به سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف ادامه دارد افزود: از ابتدای امسال بیش از 70 پروژه صنعتی در استان گیلان به بهره‌برداری رسید.

وی با اعلام اینکه از سال 96 تاکنون 188 واحد صنعتی در گیلان به بهره‌برداری رسیده است ابراز داشت: وجود مشکلات ارزی مانع تهیه مواد اولیه مورد نیاز واحدهای صنعتی شده است.

شریعتمداری با اشاره به افتتاح یک واحد تولیدی MDF در شهر صنعتی رشت خاطرنشان کرد: به‌زودی سرمایه‌گذاری بالغ بر 300 میلیارد تومان در این واحد صنعتی انجام می‌شود‌.

به گزارش راه شلمچه به نقل از تسنیم، محمد شریعتمداری از ارائه توضیحات پیرامون تاثیر بازار سوم ارز بر وضعیت صنعت کشور خودداری کرد.