اخبار تازه

کد خبر ۱۲۳۸۴۶ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸

بیست‌و‌دومین شنبه‌های انقلاب در حوزه «گردشگری»

بیست و دومین نشست «شنبه های انقلاب» با عنوان «گردشگری» و با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حسینیه ماران برگزار می‌شود.


به گزارش راه شلمچه به نقل از روابط عمومی جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی، روز شنبه 24 شهریور 97 ساعت 9 صبح در «حسینیه جماران» واقع در؛ میدان تجریش، خیابان شهید باهنر، خیابان جماران، کوچه شهید حسنی کیا، بیست‌و‌دومین شنبه‌های انقلاب در حوزه گردشگری برگزار می گردد.
در این برنامه، کارنامه چهل‌ساله «گردشگری» در انقلاب اسلامی، در موضوعاتی همچون: زیرساخت های گردشگری، منابع نیروی انسانی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی گردشگری، ابتکارات جمهوری اسلامی ایران در حوزه گردشگری، گردشگری داخلی و راهیان نور و موقعیت و جایگاه انقلاب اسلامی در حوزه گردشگری در مقایسه با قبل از انقلاب اسلامی و جایگاه ایران در منطقه و جهان، بررسی و تبیین می‌شود.
در این مراسم، کارشناسان و صاحب نظرانی، چون؛ سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج، دکتر سید سعید هاشمی رئیس دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی، دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو رئیس پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی و رئیس سابق کمیته برنامه ریزی گردشگری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر منوچهر جهانیان رئیس دانشکده گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ و رئیس کمیته گردشگری جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی و جمع دیگری از اساتید و اهل فن، دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی را در این حوزه، مورد بررسی قرار خواهند داد.
بر اساس این گزارش، برنامه «شنبه‌های انقلاب» که به همت جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، شنبه‌های هر هفته یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی در موضوعات مختلف را با حضور چهره‌های شاخص آن حوزه، بررسی می‌کند.

اخبار مرتبط :