اخبار تازه

کد خبر ۱۲۳۸۶۰ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰

اولتیماتوم امام جمعه بندپی غربی بابل به تخریب‌کنندگان جنگل

حجت‌الاسلام حاجی‌زاده امام جمعه بندپی غربی بابل به تخریب‌کنندگان جنگل و منابع طبیعی این منطقه هشدار داد.

به گزارش راه شلمچه از بابل، امام جمعه بندپی غربی از تعلل معرفی جدید بخشدار این بخش گفت: برای بخش بزرگ بندپی غربی خوب نیست بخشدار نداشته باشد و از فرماندار محترم بابل می‌خواهیم تا بخشدار جدید این بخش را معرفی کنند و مهم نیست از کدام گروه باشند مهم این است درد مردم را بداند و  برای منطقه مفید باشند و الان اگر چوب خشک را هم معرفی کنید مردم می‌پسندند.

حجت‌الاسلام حاجی‌زاده با گلایه از مسئولین در باره تخریب جنگل منطقه بندپی گفت: منابع طبیعی و جنگل بندپی غربی واقعا در حال تخریب است و خودم اخیرا بازدید میدانی از جنگل داشتم و دیدم که درختان را قطع کردند و بعضی از قسمت‌های جنگل شبیه زمین فوتبال شده و درختی در آن پیدا نمی‌شود.

وی ادامه داد: به مسئولان قبلا عرض کردیم اما الان دیگر ناچاریم یکی، دو هفته‌ای به این عزیزان وقت دهیم تا آن بخشی از این جنگل که به منابع طبیعی ارتباط دارد و به این روز افتاده اگر برگشت، که هیچ، وگرنه اقدام جدی در این باره خواهیم کرد و این هشداری است که امیدوارم مسئولین مربوطه جدی بگیرند.

خطیب جمعه بندپی غربی با بیان مشکلات درمانی و اورژانسی این بخش که مراکز درمانی درستی نداریم، به حوادث جاده‌ای بندپی غربی اشاره کرد و گفت: جاده ما در حقیقت به قتلگاه تبدیل شده است و هر بار بوی الرحمن می‌آید و آقایانی که بنرهای خوشکلی زدند و گفتند رقم‌های بالایی برای ساخت جاده اعتبار کسب کردند را نمی‌دانم واقعا درست است یا خیر و اگر درست بود چرا تسریع در کار نشده است و یا اینکه همانند برفی است که به ما بندپی‌ها می‌رسد آب می‌شود.

اشاره می‌شود قبل از فریضه نمازجمعه این هفته بندپی غربی جمعی از مسولین ادارات شهرستان بابل تحت عنوان میز خدمت به مشکلات مردم این بخش پاسخ دادند.

اخبار مرتبط :