اخبار تازه

کد خبر ۱۲۳۸۶۶ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶

حذف خونه‌به‌خونه و ملوانی‌ها در بازی‌های امروز جام حذفی کشور

رقابت‌های جام حذفی کشور عصر امروز جمعه 23 شهریور برگزار شد و در مهمترین دیدارهای امروز ملوان انزلی در دربی گیلان و نایب قهرمان فصل گذشته جام حذفی کشور حذف شدند.

به گزارش راه شلمچه، رقابت های جام حذفی در مرحله یک شانزدهم امروز پیگیری شد و نتایج زیر به‌دست آمد:

 

سپاهان 3  شهرداری ماهشهر 1

* پیکان تهران صفر - پارس جنوبی جم صفر (پایان نیمه اول)

 

* صنعت نفت آبادان - تراکتورسازی تبریز (ساعت ۲۰:۰۰ )

* پدیده ملک‌شاهی صفر - ۵ مس کرمان

 

روز تلخ ملوانی‌ها در انزلی!

شاگردان علی کریمی با کسب برتری مقابل ملوان بندرانزلی علاوه بر صعود به مرحله بعد جام حذفی طلسم 33 ساله را شکستند.

این دیدار از ساعت 16:30 امروز در چهارچوب رقابت‌های جام حذفی در انزلی مقابل ملوان آغاز شد و سپیدرودی ها با تک گل محمد غلامی که از روی نقطه پنالتی در دقیقه 56 به دست آمد، رقیب دیرینه خود را شکست داد و به مرحله یک هشتم مسابقات راه یافت.

 

ستاره کاسپین بابل 1   ماشین سازی 2

دو تیم ستاره کاسپین بابل و ماشین سازی تبریز در ورزشگاه سیمرغ کیاکلا به مصاف هم رفتند که در پایان این شاگردان محمدرضا مهاجری بودند که موفق شدند با پیروزی از زمین مسابقه خارج شوند.


اولین گل این مسابقه توسط مسیح زاهدی در دقیقه 46 به ثمر رسید ولی در دقیقه 58 حامد محمدی بازیکن ستاره کاسپین موفق به زدن گل تساوی شد.


این نتیجه تا ثانیه های پایانی بازی ادامه داشت ولی در دقیقه 89 بار دیگر مسیح زاهدی برای ماشین سازی گلزنی کرد تا کار شاگردان مهاجری به وقت های اضافی کشیده نشود و آنها جواز صعود به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی را کسب کنند.

 

خونه‌به‌خونه بابل از جام حذفی خداحافظی کرد

تیم فوتبال خونه به خونه در ورزشگاه کنگان میهمان تیم ناشناخته سیراف کنگان شد.


در نیمه نخست این بازی تیم سیراف  کنگان سعی بر باز کردن دروازه حریف داشت که در دقیقه 35 بازی غلامعباس سماچی توانست با  شوتی از راه دور دروازه تیم خونه به خونه بابل را باز کند.


این نتیجه تا پایان بازی هم ادامه داشت تا تیم خونه به خونه که فصل گذشته به عنوان شگفتی ساز نائب قهرمان جام حذفی شده بود، در دومین گام از صعود به مرحله بعدی بازماند.

اخبار مرتبط :