اخبار تازه

کد خبر ۱۲۴۱۶۶ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳

واکنش کاربران ایرانی شبکه اجتماعی به حوادث تروریستی خوزستان اهواز +تصاویر

در پی حمله تروریستی به رژه اهواز کاربران ایرانی واکنش‌ گسترده‌ای را در محکومیت این حادثه تروریستی انجام دادند.

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، در پی حمله تروریستی به رژه اهواز، کاربران هشتگ اهواز را در فضای مجازی ترند کردند.

پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند؛ شهروندان حاضر در محل رژه ابتدا گمان می‌کردند که تیراندازی سهوی بوده اما با زخمی شدن چند نفر از شهروندان متوجه حمله تروریستی شدند؛ پس از این حمله تروریستی نیرو‌های ارتش حاضر در محل رژه، برخی از مردم و خبرنگاران را در پادگان لشکر 92 زرهی اهواز پناه دادند.

در این بین کاربران فضای مجازی تا ساعت 12 امروز در توییتربا پرداختن ویژه به این اتفاق، هشتگ#اهواز  را با " 3631 توییت" به هشتگ داغ تبدیل کردند‌که لحظه به لحظه به تعداد آن اضافه می شود.

در ادامه هشتگ‌هایی نظیر #اهواز_تسلیت، #سرباز_تسلیت، #ترقه_بازی_تروریستی و.... به حوادث صبح امروز اهواز پرداخت.

موضوعاتی نظیر تسلیت، تشکر از مدافعان امنیت، سایه اقتدار، ارتش پناه مردم و هوشیار کردن سلبریتی‌های بی‌بصرت، اشاره به رشادت‌های خبرنگاران حاضر در مراسم و شهادت یکی از آنها  بیشتر توئیت‌های کاربران فارسی زبان را تشکیل می‌داد .

در ادامه منتخبی از هزاران توییت کاربران فارسی زبان درباره حادثه تروریستی اهواز از منظرتان می‌گذرد:


#اهواز ترند برتر توئیتر