اخبار تازه

کد خبر ۱۲۴۶۶۶ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲

۲۱ مصدوم در ۴ حادثه رانندگی

۴ حادثه رانندگی در جاده‌های فارس ۲۱ مصدوم برجای گذاشت.

حسن همتی مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ اظهار کرد: امشب بر اثر برخورد یک دستگاه پراید و یک دستگاه پژو در محور سیاخ دارنگون به سمت خان خمیس، ۵ نفر مصدوم شدند.

وی ادامه داد: پس از اقدامات درمانی اولیه، ۳ نفر از زخمی‌ها به بیمارستان نمازی و ۲ نفر به بیمارستان شهید رجایی انتقال داده شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس افزود: در حادثه‌ای دیگر در محور فیروز آباد به فراشبند گردنه بزن بر اثر برخورد پژو ۲۰۶ و پژو ۴۰۵، ۵ نفر مصدوم شدند.

وی تصریح کرد: یک نفر از زخمی‌های حادثه با وسیله شخصی و ۴ نفر با آمبولانس به بیمارستان فیروز آباد انتقال داده شدند.

حسن همتی بیان کرد: در حادثه دیگر در شیراز ۳ راه بعثت از فلکه سنگی، ۶ نفر مصدوم شدند که ۲ نفر به بیمارستان نمازی انتقال داده شدند و ۴ نفر به صورت سرپایی مداوا شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس گفت: همچنین بر اثر واژگونی سمند در محور نیریز - قطرویه، ۵ نفر مصدوم شدند.

وی افزود: این مصدومان به بیمارستان شهدای نی ریز انتقال داده شدند.

همتی اضافه کرد: علت این حوادث توسط کارشناسان پلیس در حال بررسی است.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس درخواست کرد: در هنگام رانندگی توجه کامل به جلو داشته باشند و با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا شاهد چنین حوادث دلخراشی نباشیم.