اخبار تازه

کد خبر ۱۲۴۸۱۶ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۲

وصیت‌نامه یکی از 5 شهید کریمی فیروزجایی

دانش آموز بسیجی شهید قاسم کریمی فیروزجایی در شانزدهم مهرماه 1365 به برادر شهیدش پیوست.

به گزارش راه شلمچه، شهید قاسم کریمی فیروزجایی در سال 1348 در بندپی شرقی بابل به‌دنیا آمد و در شانزدهم مهر 1365 در جزیره مجنون به شهادت رسید.
 برادر این شهید نیز در سال 1361 در عملیات رمضان به شهادت رسید و شهید حسینعلی کریمی فیروزجایی متولد 1344 بود و شهیدان؛ عشقلعی، علی‌گدا و محمدحسین فیروزجایی پسر عموهای این دو شهید عزیز می‌باشند.

 

وصیت نامه شهید قاسم کریمی فیروزجایی:

 مرگ برای همه می باشد. پس چه بهتراست که مرگ ما مرگ با عزت باشد.
 سفارشی به برادران بسیج به خصوص بسیج محل، از شما عاجزانه تقاضا دارم که در جلسات بسیج و کارهای دیگر بسیج شرکت کنید و همیشه در عزاداری ها و مجالس پیش کار باشید. نگذارید که افراد کثیف در عزاداری و غیره دست اندر کار باشند. این ها می خواهند که به هر طریقی که شده ضربه ای به این انقلاب برسانند. پس آگاه باشید و همیشه با منطق و برنامه کار کنید.
برادران دانش آموز! شما اکنون در سنگر علم و ایمان و تقوا با جهل و نادانی مبارزه می کنید . شما باید با درس خواندن خود مشتی محکم بر دهان کسانی بزنید که همیشه می خواهند با علم خود ضربه ای به این انقلاب وارد کنند. پس با مطالعه بیشتر در دانشگاه ها و موسسات دیگر کوشش کنید تا چرخ کشور به دست شما افراد عالم حزب الله بچرخد. در مدرسه و جبهه نگذارید جایم خالی بماند... نگذارید که روی سلاح من و بقیه که شهید شدند را خاک بپوشاند.
سفارش من به خواهران حزب الله این است که حجابشان را حفظ کنند چون حجابشان سخت تر از تیری است که ما بر دشمن می زنیم و خواهران باید با حجاب خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند. نگذارید که خون شهید پایمال شود.
 شما ای مادر عزیزو مهربانم! مرا ببخش و شیرت را بر من حلال کن تا در آخرت رو سفید باشم.
اخبار مرتبط :