اخبار تازه

کد خبر ۱۲۴۸۲۸ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳
محقق جوان شیعه پس از تصویب طرح FATF در مجلس:

ناخواسته «خنجر» بر «حنجر» انقلاب نزنیم

حجت‌الاسلام امیری سوادکوهی با توجه به تصویب برخی از لوایح در مجلس شورای اسلامی، اقشار مختلف جامعه و خواص سیاسی و مذهبی را به آرامش دعوت کرد.
 
به گزارش راه شلمچه، حجت‌الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان شیعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار راه شلمچه در شهر مقدس قم، با اشاره به مسائل اخیر مجلس و طرح و تصویب برخی لوایح، اقشار مختلف جامعه خصوصا خواص سیاسی و مذهبی را به آرامش دعوت کرد. 
 
این محقق سرشناس در هشداری به خواص سیاسی و مذهبی جامعه گفت: دفاع از ارزش ها می بایست مقدس باشد، نه آلوده و زهر آگین که فضای جامعه را غبار آلود و متشنج کند.
 
 
 
وی تاکید کرد: وقتی اخلاق سیاسی از خواص جامعه رخت بر بندد و ادبیات برخی متدینینِ سیاسی و مذهبی از مسیر اصلی منحرف گردد، آن زمان می بایست فاتحه اسلام و قرآن را خواند.
 
سوادکوهی در تبیین و تشریح چگونگی دفاع از ارزش‌های انقلاب، گفت: دفاع از اسلام، رهبری و انقلاب بدون فحاشی و تشنج نیز مقدور است و آنهایی که دم از قانون می زنند و مقابل بی قانونی ملتهب بودند، امروز باید در مقابل ناملایمات صحه صدر نشان دهند. 
 
وی تاکید کرد که به بهانه دفاع نباید بهانه به‌دست دشمن داد و نباید به بهانه هشدار و آگاه سازی عمومی، جو را نا آرام کنند و خواص متوجه باشند که به بهانه دوستی ناخواسته خنجر بر حنجر اخلاق و اسلام و انقلاب نزنند. 
 

مؤلف کتاب های متعدد علمی در خاتمه گفت: در این امور نگاهتان به قانون و لسان ولی فقیه زمان باشد که بزرگترین پشتیبان دنیا و آخرتتان در این امور آنها هستند و تخدی از قانون خودی و غیر خودی ندارد و می بایست خط خود را از سیاه لشکر نا آگاه دشمن جدا کرد.

اخبار مرتبط :