اخبار تازه

کد خبر ۱۲۴۹۰۷ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
سعید خسروی:

خوی استکباری و بدعهدی و بدقولی آمریکا

 راه شلمچه- سعید خسروی؛ در عصری که استعمار جهانی، در راس آن آمریکا(شیطان اکبر) سعی در استثمار کشورهای آزاده و حکومت های مبتنی بر دین و عدالت خواه با شعار نظم نوین جهانی دارد و شیطان در حال کشاندن انسانیت و معنویت به قربانگاه است متاسفانه برخی فرشته های خود فروخته و خود باخته به ظاهر حامی دین و ولایت که منفعت طلبی و دنیا دوستی آنها را در بند هوی و هوس اسیر کرده تیشه به دست گرفته و بر پیکر شجره طیبه انقلاب اسلامی که منشاء عزت و اقتدار مسلمانان و نقطه اتکای مظلومین جهان است بی رحمانه می کوبند غافل از اینکه آمریکا دولتی تمامیت‌خواه و خواستار ایجاد حاکمیتی مطلق در جهان است. ایادی استکبار بداند که اسلام در شرق و غرب عالم رو به گسترش است و توطئه های آنان را به شکست خواهد کشاند.

 خوی استکباری و بدعهدی و بدقولی آمریکا از نشانه‌های بارز این کشور است
این افراد اخیراً با سیاه نمایی  و اصرار بر ضعف نظام و رسیدن به بن بست اصرار بر تعامل و در واقع تسلیم در برابر جبهه کفر داشته و به رغم فرمایشات مقام معظم رهبری، دل به پناه بردن به آغوش دشمن بسته اند و کاسه داغ تر از آش شده اند.این ها همان هایی هستند که نه با ولایت و نه پشت سر ولایت حرکت می کنند بلکه خود را دلسوز دانسته و جلوتر از همه حرکت می کنند و انتظار دارند ولایت تابع آنها باشد.

انقلابیونی که فراموش کرده اند ،امام راحل تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را تحت عنوان انقلاب دوم یادکردند، حال فکر می کنند که با توسل به کنسولگری آنها راه نجات برای ملت باز کرده وفور نعمت را به ارمغان خواهند آورد.

ایران یکی از بزرگترین قربانی های پدیده شوم ترور و تروریسم در جامعه بین المللی است که گواه آن خون هزاران شهید و زن و کودک و پیران بی گناه است لیکن در مظان اتهام حمایت از تروریسم است.

اما منتخبین ملت که عالم براین امر هستند دانسته و یا انشاء الله نا دانسته به معاهداتی رای می دهند که در آن به صراحت رهبر فرزانه این انقلاب و حامیان انقلاب و دلسوزان نظام و نهاد های مقدس انقلابی مانند سپاه ، بسیج و یا حزب الله و حماس و ... تروریسم نامیده شده اند و انتظار می رود که نظام بانکی کشور برای این افراد محدودیت مالی ایجاد کنند.

در آینده شاهد اعتراض کنوانسیون های بانکی برای تخصیص بودجه نظامی برای موشک و هزینه های نظامی دفاعی خواهیم بود

به راستی اگر روزی آمریکا خواسته های نامشروع دیگر داشت بدون سیستم دفاعی  و موشک و ... بازهم باید تن در بدهیم؟؟؟

آیا با امضاء معاهده آمریکا به عنوان دوست و شریک راهبردی ما شناخته می شود و صادقانه عمل می کند؟

آیا شروط دیگری برای ما محقق خواهد شد؟؟

آیا گروه منافقین دست از ترور و دشمنی با ملت ایران خواهند برداشت؟

آیا ارزش ریال ما به بالاترین ارزش پولی جهان خواهد رسید؟

آیا نمایندگان دلیر و غیور ما تروریسم را از صحنه بین المللی حذف خواهند کرد؟

آیا ... ؟؟؟؟؟؟!!!!!!

بیایید جملاتی که مقام معظم رهبری فرمودند را بررسی کنیم:

امام خامنه ای: ما حتی یک لحظه با آمریکا کنار نخواهیم آمد. کسی مرگ بر آمریکا را به ملت ایران یاد نداد، مرگ بر آمریکا از اعماق جان یکایک مردم برآمد.موفقیت های بزرگ ملت ایران در عرصه سازندگی، در شرایطی بدست آمده است که آمریکا و متحدان او، با نظام اسلامی دشمن بوده اند. ایران اسلامی هیچ نیازی به آمریکا ندارد.با آمریکا هیچ مذاکره ای نداریم، زیرا اصلا نیازی به او نداریم. آینده کشور و انقلاب و درنگاهی وسیعتر آینده دنیا در دست دانش آموزان ایران است. مذاکره با امریکا، البته برای دولت امریکا مفید است، با مذاکره او جای پایی پیدا می کند تا بتواند خواسته های خود را بیش تر تحمیل کند و توقعات خود را انبوه تر بر سر این ملت و دولت بریزد.

اخبار مرتبط :