اخبار تازه

کد خبر ۱۲۴۹۱۷ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳

عصر شعر گلپونه های حسینی در گنبد کاووس برگزار شد +تصاویر

این برنامه به همت انجمن دوستداران کتاب مهر با همکاری پایگاه فرهنگی اجتماعی سید آباد( منطقه طرح شهید شوشتری) وپایگاه مقاومت منتظران مهدی(عج)حوزه رسالت در محل دفتر این انجمن برگزار شد.
به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، در این برنامه که با حضور نو نهالان، حافظان شعر و خانواده ی شهید مدافع حرم کربلایی مهدی شکوری برگزار شد حجت الاسلام حسین زاده سخنرانی نمود.
وی ضمن تشکر از برگزاری چنین برنامه های ابتکاری و تبریک هفته کودک گفت: خانواده بخصوص مادران با عضویت در چنین مکان های فرهنگی و ارزشی میتوانندفرزندان شاعر و اهل ادب داشته باشند.
حسین زاده در ادامه افزود: این کودکان و حافظان شعری که من امروز در اینجا دیدم حاصل خانواده های است که با قرآن و اهل بیت (ع) ارتباط دارند و این نشان دهنده آن است که مادران این نو نهالان عزیز برای فرزندان خود وقت می گذارند و با خرید کتاب و کتاب خواندن برای آنان در راه درست تربیتی گام بر می دارند.
در ادامه این برنامه سید علی کریمیان مسئول انجمن دوستداران کتاب نیز ضمن خیر مقدم گویی و تبریک روز جهانی و هفته ملی کودک،کودکان را آیندسازان کشور دانست و حضور آنان را از این سن در محافل ادبی باعث رشد و تعالی آنان دانست مجری گری این برنامه به عهده نوجوان  ودانش آموز بسیجی  مطهره سادات کریمیان بود
در ادامه این مراسم کودکان حاضر اقدام به خوانش شعر های مختلف مذهبی، دفاع مقدسی و آزاد نمودند در حاشیه این مراسم خانم شیخ از شاعره های شهر اقدام به خوانش شعر عاشورایی و شعرکودکانه کوثر نمودوسپس سید علی کریمیان فرمانده پایگاه منتظران مهدی 2 شعر از اشعار سروده خود از سری مجموعه محلمون بهاره(بانوی
با صداقت در وصف شهیده طیبه صداقت اولین بانوی شهید گنبد و یل سیستان در وصف شهید حسینعلی شیبک) را برای حاضرین خوانش نمودند.
این مراسم با اهدا جوایز به همه نو نهالان حاضر توسط خانواده محترم شهید شکوری به پایان رسید.
اخبار مرتبط :