اخبار تازه

کد خبر ۱۲۶۱۹۷ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۵
مشاور فرهنگی فرماندار گنبد کاووس با حضور در موکب مینودشت:

نوکری و خدمت به زوار امام رضا (ع) بسیار لذت بخش است

اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت از مهران تا قوچان با ایجاد موکب به زوار امام حسین (ع) و امام رضا(ع) خدمات دهی نمود.
 
به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، سید علی کریمیان مشاور فرهنگی فرماندار گنبد کاووس که با حضور در موکب و ایستگاه صلواتی سلامت که توسط خدام اداره اوقاف شهرستان مینودشت در شهرستان قوچان برپا شده بود به عنوان خدمتگذار به خدمات دهی به به زوار امام حسین (ع) می پرداخت طی گفتگویی با پایگاه خبری راه شلمچه گفت: نوکری و ارائه خدمات و پذیرایی از زوار امام رضا(ع) بسیار لذت بخش است.
 
وی افزود: از رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت و همکارانش بابت دعوت و مشارکت دادن بنده در این امر نیک و پسندیده بسیار ممنونم و ازخدمات دهی صادقانه و بی ریا این عزیزان به زوار امام رضا (ع)تقدیر وتشکرویژه می نمایم
 
کریمیان در ادامه افزود: جناب آقای جعفر ذوبی سرابی رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت از نیروهای فعال وانقلابی وخادم اهل بیت عصمت و طهارت می باشد که از نزدیک شاهد فعالیت ها و تلاش های بی وقفه ایشان در خدمات رسانی به زوار بوده ام . این عزیزان در این چند روز گذشته از مهران تا قوچان به خدمات دهی زوار امام حسین و امام رضا(ع) مشغول بوده اند.
 
وی در پایان افزود: امسال هیات های پیاده روی و علاقمندان به اهلبیت وامام رضا (ع) حضور بسیار پرشوری داشتند و از همه اقشار در این پیاده روی دیده می شدند وحضور چشمگیر بانوان ستودنی بود.
 
گفتنی است: در این ایستگاه صلواتی ضمن پذیرایی صبحانه ، توزیع میوه و شیرینی ایستگاه سلامت نیز برگزار شد که خدماتی همچون سنجش فشار خون، تست

قند خون، ماساژو توزیع دارو از آن جمله بوده است.

اخبار مرتبط :