اخبار تازه

کد خبر ۱۲۷۱۷۱ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰

راحله حاجیان، والی بانوان خبرنگار مازندرانی

بر اساس آرای کسب شده در این انتخابات , زهرا بشیری , رقیه عالی , فرشته حسین پور و لیلا ناطقی به سمت اعضای اصلی هیأت مدیره انتخاب و ندا کلایی و آزاده بابا نژاد به عنوان اعضای علی البدل راهی هیأت مدیره این انجمن شدند.

دومین دوره انتخابات صنفی بانوان خبرنگار استان در حالی به اتمام رسید که بار دیگر رأی اعتماد بانوان خبرنگار به راحله حاجیان , نام وی را در صدر منتخبین قرار داد.

 

به گزارش راه شلمچه، با تشکیل مجمع عمومی انجمن صنفی بانوان خبرنگار استان مازندران، راحله حاجیان پیشکسوت رسانه ای و فعال سیاسی اجتماعی استان مازندران برای دومین دوره با کسب اکثریت آرا منتخب اول انتخابات انجمن صنفی کارگری بانوان خبرنگار استان شد تا با این رأی بر کرسی عضویت این انجمن بنشیند.

 

همچنین بر اساس آرای کسب شده در این انتخابات , زهرا بشیری , رقیه عالی , فرشته حسین پور و لیلا ناطقی به سمت اعضای اصلی هیأت مدیره انتخاب و ندا کلایی و آزاده بابا نژاد به عنوان اعضای علی البدل راهی هیأت مدیره این انجمن شدند.  

 

در انتخابات بازرسان انجمن صنفی بانوان خبرنگار استان مازندران نیز،سمیه کریمی و معصومه یوسفی بعنوان اعضای اصلی و مریم صفریان  بعنوان  علی البدل برگزیده شد

 

لازم به ذکر است  این انتخابات با حضور ناظر تشکلات کارگری اداره کار ، تعاون و رفاه استان در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی استان مازندران برگزار و رسمیت یافت .

 

راه شلمچه برای سرکارخانم راحله حاجیان بانوی نام آشنای رسانه ای در مازندران که یکی از فرهیختگان ادبی، سیاسی و اجتماعی استان نیز به شمار می رود، در این مسئولیت نیز آرزوی موفقیت و اعتقاد کامل دارد که وی می تواند به مدد سالها تجربه و درایت در امر مدیریت و تبحر در امر رسانه، به تعالی بانوان رسانه ای مازندران کمک شایانی و ماندگار نماید.