اخبار تازه

کد خبر ۱۲۷۱۸۴ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۸

دانشجوی اصلاح‌طلب در حضور روحانی: رئیس جمهور از اهداف خود کیلومترها دور ماند!

نماینده انجمن اسلامی اصلاح‌طلب دانشگاه آزاد شاهرود خطاب به روحانی گفت: احساس می‌کنیم رئیس جمهور عملا از اهداف خود کیلومترها دور مانده است.

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری دانشجو، زهرا امینی، نماینده انجمن اسلامی دانشگاه آزاد واحد شاهرود طی سخنانی در مراسم روز دانشجو که با حضور حسن روحانی در دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد، از دانشگاه آزاد پس از فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی سخن گفت و ادعا کرد که دانشگاه در این دوران با مشکلات عدیده‌ای رو به رو شده است. 

 

وی افزود: ما تشکل‌های دانشجویی نه تنها یازده نفر، بلکه چندین یازده نفر را به پای صندوق‌های رای آوردیم و امروز نه تنها آن یازده نفرها، بلکه خودمان هم می‌پرسیم که تحقق وعده‌ها چه شد؟

امینی اظهار کرد: آقای روحانی آیا وعده‌های اقتصادی را به یاد دارید؟ ثبات بازار ارز، کنترل نرخ تورم و کاهش نرخ بیکاری، امروز کار را به جایی رسانده که که بانگ اعتراض کارگران هفت تپه  و فولادگران خوزستان به گوش می‌رسد.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه احساس می‌کنیم رئیس جمهور عملا از اهداف خود کیلومتر‌ها دور مانده ، تاکید کرد: امروز رئیس جمهور نه تنها از مشکلات سخن نمی‌گوید، بلکه از کنار آنان به راحتی می‌گذرد. این موضوع سبب ریزش پایگاه اجتماعی دولت می‌شود، اما هنوز هم وقت برای پاسخ‌گویی هست.

امینی در پایان تاکید کرد: ما مشکلات شما را می‌دانیم. از تلاش‌های دولت جهت اصلاح امور آگاهیم و تلاش‌های شما را مانند مخالفانتان هیچ نمی‌انگاریم، اما بدانید که کنار گذاشتن کسانی که در دولت هستند و اعتقادی به راه و وعده‌های دولت ندارند، کمترین درخواست همه حامیان شماست.
اخبار مرتبط :