اخبار تازه

کد خبر ۱۲۷۲۰۷ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳

تصویب تشکیل بنیاد توسعه مازندران در لایحه بودجه ۹۸

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: همه ظرفیت‌های ما را دشمن در همه ابعاد نشانه روی کرده و امروز پرچم پرافتخار ایران از هیچ کشوری تبعیت نمی‌کند.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تقویت فضای همدلی برای توسعه استان، گفت: تشکیل بنیاد توسعه مازندران در لایحه بودجه ۹۸ تصویب شد.

 

به گزارش راه شلمچه، محمد اسلامی در مراسم تودیعش در کسوت استاندار مازندران با اشاره به اینکه هیچ شانی بالاتر از خدمتگزاری به مردم در کسوت مسئولیتی خود نداریم، اظهار داشت: از مردم مازندران به دلیل همراهی و محبت‌های آنان تقدیر می‌شود.
 

وی افزود: مردم مازندران افراد بصیر و موفق بوده و همواره در دوران انقلاب و دفاع مقدس و عصر کنونی از استانهای درخشنده بوده و هستند.

 

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در 40 سالگی انقلاب دشمن با تلاش خود به جنگ با ملت ایران آمده است، تصریح کرد: همه ظرفیت‌های ما را دشمن در همه ابعاد نشانه روی کرده و امروز پرچم پرافتخار ایران از هیچ کشوری تبعیت نمی‌کند.

 

اسلامی با بیان اینکه ظرفیت‌های درونی کشور برای مقابله با توطئه‌های استکباری باید شکوفا شود، افزود: نصب العین قرار دادن ظرفیت مردمی می‌تواند در ضروریات مدیران جامعه تقویت شود.

 

وی با اعلام اینکه مردم مازندران سرآمد در پای کار بودن شوند و با کار جهادی مازندران را به اوج افتخار نائل کنیم، افزود: ظرفیت‌های مازندران و نقشه راه استان تدوین شده و سند توسعه اقتصاد مقاومتی استان تصویب شده است.

 

استاندار سابق مازندران با اشاره به اینکه همدلی و انسجام حفظ شود و به موقع و بهنگام برای توسعه استان تلاش شود، گفت: بنیاد توسعه مازندران طراحی شده و در قالب بودجه 98 تدابیر ویژه ای در لایحه لحاظ تا با سرمایه مازندران ظرفیت سازی شود