اخبار تازه

کد خبر ۱۲۷۷۲۳ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۶

برگزاری برنامه‌های هفته پژوهش در 28 کانون‌ پرورش فکری استان گلستان

محبوبه رجب نسب؛پژوهش زیر بنای آموزش است و مسیر رسیدن به توسعه را هموار و به آن سرعت می بخشد.
به گزارش راه شلمچه از گنبد کاووس، محبوبه رجب نسب مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان در همایش استانی بزرگداشت هفته پژوهش در گنبدکاووس اظهار داشت: برنامه های هفته پژوهش در 28 کانون ثابت و سیار و با همکاری اعضا و خانواده ها برگزار خواهد شد.
 
 
وی هفته پژوهش را فرصت نمایش ظرفیت های پژوهشی کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان دانست.
 
وی با تاکید بر ضرورت توجه کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مقوله پژوهش گفت: پژوهش زیر بنای آموزش است و مسیر رسیدن به توسعه را هموار و به آن سرعت می بخشد.
 
فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در این مراسم با قدردانی از تلاش کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان بر لزوم تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ تحقیق و پژوهش در جامعه تاکید کردوگفت: اهمیت هفته پژوهش ما را بر این داشت که به اتفاق معاون سیاسی اجتماعی امنیتی و مشاورینم در امور بانوان و امور فرهنگی و کتابخوانی در این برنامه شرکت کنیم.
 
 
عبدالقدیر کریمی گفت: کانون های پرورش فکری کودکان و نوجونان و آموزش و پرورش در کنار خانواده ها از نهادهای مهم و تاثیرگذار در ترویج فرهنگ تحقیق و پژوهش در جامعه بویژه در بین نسل نوجوان و جوان هستند.
 
کریمی حمایت مادی و معنوی از شرکت های دانش بنیان، حمایت از خرید کالای داخلی و تشویق خانواده ها به ترغیب فرزندان به مقوله پژوهش را از برنامه های جدی فرمانداری ویژه گنبدکاووس در اهمیت دادن به مقوله پژوهش برشمرد.
 
درادامه  این مراسم سید علی کریمیان مشاور فرهنگی و امور کتابخوانی فرماندار و مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس از 2مسئول کانون پرورش فکری 1و2 خانم ها ندا جلالی و سمیه محمدی و 2 کارشناس این اداره خانم لیلی دولت آبادی و خانم انصاف با اهدا لوح تقدیر فرماندار و یک جلد کتاب تقدیر به عمل آورد
 
گفتنی است نامبردگان در حوزه کتابخوانی و قصه گویی با انجمن دوستداران کتاب و ترویج کتابخوانی همکاری بسیار خوبی داشته اند.
 
در پایان به 6تیم برگزیده از 30 گروه شرکت کننده در مسابقه روزنامه دیواری هدایایی اهدا شد.
 
اخبار مرتبط :