اخبار تازه

کد خبر ۱۲۷۸۶۹ انتشار : ۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰

تامین اعتبار مرکز فرهنگی دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد نیازمند همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقد س کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نباید در مقابل تخصیص اعتبار به پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس مقاومت کند و باید مانند سایر استان‌ها پیش‌دستی کند تا شاهد افتتاح این پروژه مهم در استان باشیم.
- اخبار استانها -

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سرهنگ امیرعباس آسمند عصر امروز در نشست کمیته فرهنگی و یادمان‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: شهدای گمنام در 21 نقطه  استان تدفین شده‌اند که از این تعداد 31 نقطه در فضاهای عمومی، پارک‌ها و روستاها قرار دارد و 8 نقطه در فضاهای اداری و دانشگاهی هستند.

وی افزود: تاکنون برای احداث یادمان شهدای گمنام در شهرهای چرام، سوق و دیشموک کاری انجام نشده که امیدواریم هر چه سریع‌تر اعتبار موردنیاز برای احداث یادمان در این شهرها تامین شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد همچنین از شهرداری یاسوج خواست توسعه و تکمیل یادمان شهدای گمنام این شهر را در دستور کار قرار دهد.

فاز نخست پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد 12میلیارد تومان اعتبار نیاز داردگیلان‌‌| حفظ آثار و اسناد دفاع مقدس به‌عنوان نمادی از مقاومت اهمیت زیادی دارداردبیل|فاز نخست موزه دفاع مقدس اردبیل دهه فجر افتتاح می‌شود

آسمند به پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان اشاره داشت و بیان کرد: قرار بود سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی 200 میلیون تومان به این پروژه اختصاص دهد که متاسفانه این اعتبار به طور کامل تخصیص پیدا نکرده است.

وی ابراز کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی نباید در مقابل تخصیص اعتبار به این پروژه مهم مقاومت کند و باید مانند سایر استان‌ها پیش‌دستی کند تا هر چه سریع‌تر شاهد افتتاح این پروژه در استان باشیم.