اخبار تازه

کد خبر ۱۲۸۱۹۷ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۷

رئیس دانشگاه پیام نور گنبدکاووس: دانشگاه پیام نور به واحد بین‌الملل تبدیل می‌شود

رئیس دانشگاه پیام نور گنبدکاووس گفت: یکی از مطالبات دانشگاه پیام نور این شهرستان افزایش رشته‌های ارشد و تحصیلات تکمیلی به صورت کیفی است.
به گزارش راه شلمچه، رضا یازرلو رییس دانشگاه پیام نور گنبدکاووس طی نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: با مصوبه انجام شده و تائید وزیر علوم دانشگاه پیام نور به واحد بین‌الملل تبدیل می‌شود و امکان پذیرش دانشجو از خارج کشور را دارد.
 
یازرلو اضافه کرد: یکی از مطالبات دانشگاه پیام نور این شهرستان افزایش رشته‌های ارشد و تحصیلات تکمیلی به صورت کیفی است. رشته‌هایی مانند اقتصاد، روان‌شناسی،جامعه‌شناسی در گرایش‌های مربوط به جغرافیا که هم‌ توان علمی و هم عضو هیئت علمی آن را داشته باشیم، است.
 
رئیس دانشگاه پیام نور گنبدکاووس، برگزاری نشست های کتابخوان، نقد کتاب، نقد فیلم، برگزاری ۱۰ کارگاه آموزش تخصصی روانشاسی، حقوق و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، دیدار با خانواده معظم شاهد و ایثارگر، راه اندازی دبیرخانه دانشجویی تقریب مذاهب و دفتر نهاد رهبری و نیز دفتر خدمات مشاوره اجتماعی و روانشناختی و برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و مسابقات مختلف ورزشی را از مهمترین فعالیت های فرهنگی دانشگاه پیام نور گنبد برشمرد.
 
یازرلو بیان داشت: فعالیت‌های ورزشی با هدف گسترش تندرستی، شادابی و سلامتی در دانشگاه دنبال می‌شود و در رشته تنیس‌روی‌میز در بخش خواهران رتبه دوم و سوم دانشجویی استانی را کسب کردیم.