اخبار تازه

کد خبر ۱۲۸۲۷۵ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در گنبدکاووس:

حماسه 9دی رفراندوم ملت ایران و خط بطلانی بر فتنه‌گران بود

سردار معروفی با گرامیداشت حماسه 9 دی سال 1388، گفت: این حماسه خودجوش ملت ایران، عمق بصیرت، وحدت و اخلاص آنان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی، امام و رهبری بود.
 
به گزارش راه شلمچه، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان روز یکشنبه در سالروز حماسه 9 دی و در تجمع بصیرت و میثاق امت با ولایت مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس گفت: حماسه ماندگار 9 دی 88، رفراندوم ملت و مهر تایید مجدد آنان بر انقلاب اسلامی و نیز خط بطلانی برفتنه گران و حامیان داخلی و خارجی آنان بود.
 
وی افزود: ملت ایران در حماسه 9 دی به دشمنان نیز پیام داد که تلاش های آنان نمی تواند بین ملت و رهبری فاصله ایجاد کند و مردم با روحیه انقلابی و جهادی از انقلاب اسلامی و رهبری دفاع می کنند.
 
سردار معروفی، ایمان و باور حقیقی ملت به انقلاب اسلامی و آرمان های آن، مدیریت هوشمندانه رهبری انقلاب و عاشورای حسینی را از عوامل اصلی در پیروزی بر فتنه گران برشمرد و اضافه کرد: امروز دشمنان با جنگ روانی در دو بخش اقتصادی و ضد امنیتی، به دنبال مایوس کردن ملت است.
 
 
وی تصریح کرد: امروز راه عبور از جنگ روانی دشمن و رفع مشکلات مردم، معطوف کردن همه نگاه ها به ظرفیت و توان داخلی کشور و تلاش برای تحقق راهبرد اقتصاد مقاومتی است.
 
فرمانده سپاه نینوا گلستان همچنین با یادآوری پیروزی انقلاب اسلامی و دستاوردهای 40 ساله آن گفت: انقلاب ملت ایران به رهبری امام راحل، اسلام ناب محمدی (ص) را پس از 1300 سال احیا کرد و عزت و کرامت را برای مردم به ارمغان آورد.
 
سردار معروفی افزود: دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی نیز در 40 سال گذشته با انواع و اقسام توطئه ها و تحریم ها، نتوانستند به این انقلاب آسیب بزنند زیرا انقلاب ما برحق بوده و مورد عنایت خداوند و امام زمان(عج) است.
 
 
 
وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی به برکت حضور همیشه درصحنه مردم و استعداد و توانایی جوانان خود طی 40 سال گذشته، دستاوردهای زیادی در بخش های مختلف داشته و روی پای خود ایستاده است، اضافه کرد: امروز همه بایستی از انقلاب و ارزش های آن در مقابل توطئه های دشمنان دفاع کنیم.
 
دراین مراسم جمع زیادی از مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس، علما و روحانیون و مسئولان این شهرستان حضور داشتند و با سردادن شعارهایی با گرامیداشت حماسه 9 دی 88، با قرائت قطعنامه پایانی بار دیگر بر دفاع از انقلاب و رهبری تاکید کردند.
اخبار مرتبط :