اخبار تازه

کد خبر ۱۲۸۵۳۷ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲
مدیر پایگاه خبری راه شلمچه در استان گلستان:

9 دی بساط خستگان انقلاب را جمع کرد

کریمیان در نشست بصیرتی و روشنگری گنبدکاووس گفت: فتنه 88 دست بسیاری از بریدگان و خسته‌شدگان از انقلاب را برای ملت رو کرد.
 به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، سید علی کریمیان از هادیان سیاسی بسیج گنبد کاووس و مدیر پایگاه خبری راه شلمچه در استان گلستان درنشست بصیرتی و روشنگری که به همت پایگاه مقاومت و هیئت منتظران مهدی (عج) در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد، گفت: حماسه 9 دی ولایت‌مداران واقعی ازهمه جناح ها را به تصویر کشید.
 
این نشست که بعد از دعای ندبه برگزار شد کریمیان برگزاری دعای ندبه و سایر فعالیت های جوانان و نوجوانان در این مسجد را ستود و گفت: این برنامه خود از دست آوردهای انقلاب اسلامی است.
 
این فعال فرهنگی افزود: فتنه 88 دست بسیاری از بریدگان و خسته شدگان از انقلاب را برای ملت رو کرد و در قبال آن با روشنگری‌های مقام معظم رهبری در 9 دیماه رویش‌های انقلاب به میدان آمدند و بساط خستگان از انقلاب را جمع کردند.
 
 
ایشان در ادامه گفت: بسیاری از مشکلات سیاسی و اقتصادی امروز به دلیل همان خیانت و فتنه 88 بود که دشمن را هوشیار کرد و این تحریم ها را بر ملت ما تحمیل کردند اما اعتقاد مردم و جوانان به نظام و رهبری و اینکه مملکت ما مملکت امام زمان(عج) است باعث شد تا توطئه دشمنان نقش برآب شود و با بازگشت بسیاری از این عزیزان به دامان انقلاب و اعلام برائت از اعمال فتنه‌گران نقشه دشمن را خنثی کردند.
 
وی در پایان گفت: حضور شما جوانان و نوجوانان عزیز، امید های آینده انقلاب در برنامه های فرهنگی و معنوی مساجد و پایگاه‌های مقاومت و گوش به فرمان ولی فقیه زمان بودن باعث ناامیدی دشمنان می شود و قطعا طبق وعده خداوند متعال آینده از آن شما جوانان حزب الهی خواهد بود.
اخبار مرتبط :