اخبار تازه

کد خبر ۱۲۸۷۲۱ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۱

هفدهمین دوره جام ملت های آسیا با ۳+۱۷ جایزه جذاب آسیاتکی

هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا از ۵ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۵ دی ماه ۱۳۹۷) با دیدار تیم‌های امارات و بحرین آغاز شد.

به گزارش راه شلمچه به نقل از ایسنا، بنابر اعلام آسیاتک، ۲۴ تیم در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ حضور داشته و تیم ملی فوتبال کشورمان در این رقابت‌ها با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن در گروه D بازی‌ها قرار گرفته است. 
به همین مناسبت شرکت آسیاتک مسابقه جذاب پیش‌بینی بازی‌های آسیا ۲۰۱۹ را برای کلیه علاقه‌مندان آسیاتکی تدارک دیده است.  
در این مسابقه علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به آدرس و کلیک روی اسلایدر مسابقه  نسبت به تکمیل فرم‌های پیش‌بینی نتایج مسابقات اقدام کرده و امتیازات خود را بالا ببرند.
نکته دیگر جذاب در مسابقه پیش‌بینی نتایج آسیا ۲۰۱۹ شرکت آسیاتک، توانایی پیش‌بینی سایر رویدادهای مسابقات همچون تعداد گل‌های زده، تعداد کارت‌های زرد و قرمز تیم‌ها و موارد مشابه است.
امکان پیش‌بینی، ثبت و اصلاح نظرات در خصوص کلیه بازی‌ها در هر مرحله از مسابقات تا پیش از آغاز مسابقه وجود داشته و پس از آن صرفا برای مسابقات بعدی فعال می‌شود. 
مجموع امتیازات شرکت‌کنندگان در مسابقه در پایان مسابقات به عنوان شانس آنها تلقی شده و پس از آن قرعه‌کشی بین نفراتی که بیشترین شانس را در حساب کاربری خود ذخیره کرده‌اند، انجام می‌پذیرد. 
همچنین پس از انجام قرعه‌کشی جوایز نفیسی همچون سه جایزه نقدی ۱۰ میلیون ریالی و  ۱۷ سرویس تلفن آسیاتل با قابلیت جابه‌جایی کشوری به نفرات برگزیده اهدا می‌شود.

انتهای رپورتاژ خبری

برچسب ها :درگذشت هنرمند