اخبار تازه

کد خبر ۱۲۸۷۳۶ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸

کرمانشاه| کدورت آب شهر گیلانغرب برطرف شد

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: کدورت آب شرب شهر گیلانغرب که به دنبال وقوع زلزله 5.9 ریشتری روز گذشته ایجاد شد به طور کامل رفع شد.
- اخبار استانها -

رضا داودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: اکنون مشکلی از نظر آب شرب در هیچیک از شهرهای زلزله‌زده وجود ندارد و آب شرب در دسترس و در مدار بهره‌برداری قرار دارد.

وی عنوان کرد: با این وجود در راستای آمادگی و حوادث احتمالی دو تیم امدادی و حوادث شهر کرمانشاه در شهر گیلانغرب مستقر شده‌اند و تانکرهای آبرسان نیز از استان‌های همجوار در حال حرکت به سمت منطقه هستند.

تامین آب شرب گیلانغرب از منابع ذخیره/دهستان دیره به آبرسانی سیار نیاز داردمشکل کدورت آب تمامی روستاهای زلزله‌زده استان کرمانشاه برطرف شد146 روستا در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه دچار کدورت آب شدند

داودی گفت: در راستای پیشگیری از حوادث احتمالی هم‌اکنون تمام موارد تأمین آب شرب تحت کنترل است و وضعیت آب در شهرها هیچ مشکلی ندارد.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه بیان کرد: به دنبال وقوع زلزله 5.9 ریشتری روز گذشته آب شرب شهر گیلانغرب دچار کدورت شدید شد اما گذرا بود و رفع شد و سایر شهرستان‌ها نیز مشکلی ندارند.