اخبار تازه

کد خبر ۱۲۸۷۵۹ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴
جام ملت‌های آسیا 2019 امارات؛

پیروزی پرگل عربستان و گلزنی هافبک استقلالی عراق

هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا امروز تیم عربستان با پیروزی پرگل کره شمالی را شکست داد و عراق رقیب ایران ویتنام را شکست داد.

به گزارش راه شلمچه، از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز سه شنبه تیم ملی فوتبال عربستان در ورزشگاه رشید شهر دبی به مصاف تیم ملی کره شمالی رفت و به برتری ۴ بر صفر دست پیدا کرد. 

در این دیدار که عربستان تیم برتر میدان بود، هتان باهری(۲۹)، محمد آل فتیل(۳۷) ، سالم الدوساری(۷۰) و فهد المولد(۸۷) دروازه کره شمالی را باز کردند. البته کره شمالی در دقیقه ۴۴ با اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره شد. با این حال موقعیت های خوبی هم برای گلزنی داشت که دروازه بان عربستان اجازه باز شدن دروازه اش را نداد. 

در گروه پنجم تیم های لبنان و قطر نیز حضور دارند که روز چهارشنبه در العین به مصاف هم خواهند رفت.

تیم ملی فوتبال عراق در اولین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا در دقیقه ۹۰ مقابل ویتنام به پیروزی رسید.

درگروه چهارم(گروه ایران) از ساعت ۱۷ امروز سه شنبه دو تیم عراق و ویتنام به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود عراق به اتمام رسید.

فائز علی (۲۴ - گل به خودی) و گوین کونگ فون (۴۲) برای ویتنام و مهند علی (۳۵)، طارق همام (۶۰) و علی عدنان (۹۰) برای عراق گلزنی کردند.

بشار رسن هافبک پرسپولیس و طارق همام هافبک استقلال در این بازی در ترکیب اصلی عراق قرار نداشتند. بشار رسن در دقیقه ۳۷ وارد زمین شد و طارق همام هم در نیمه دوم برای عراق بازی کرد و توانست گل تساوی را برای این تیم به ثمر برساند.

در دیگر بازی این گروه، تیم ملی ایران شب گذشته موفق شد با نتیجه ۵ بر صفر یمن را شکست بدهد و با سه امتیاز صدرنشین باشد. عراق هم با تفاضل گل کمتر نسبت به ایران دوم است.

تیم ایران روز شنبه هفته آینده در دومین بازی خود به مصاف ویتنام خواهد رفت.

منبع؛ مهر

 
 
اخبار مرتبط :