اخبار تازه

کد خبر ۱۲۸۸۱۳ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸
جام ملت های آسیا - امارات؛

پیروزی سخت ازبکستان و ژاپن در بازی نخست

از گروه ششم جام ملت های آسیا تیم‌های فوتبال ازبکستان و ژاپن نخستین دیدار خود در رقابتهای جام ملتهای آسیا را با برتری به پایان رساندند.
به گزارش راه شلمچه، در ادامه رقابتهای جام ملت های آسیا شامگاه امروز تیم های ازبکستان و عمان در گروه ششم به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک ازبک ها به پایان رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه شارجه امارات برگزار شد، احمدوف در دقیقه ۳۴ و شاهمرادف در دقیقه ۸۶ برای تیم ملی ازبکستان گل زدند. محسن القسانی در دقیقه ۷۳ برای عمان گل زد اما تلاش بازیکنان این تیم برای رسیدن به گل تساوی ثمری نداشت. ازبکستان در سه دقیقه پایانی یک بازیکن خود را به علت اخراج از دست داد.

در این گروه تیم ملی فوتبال ژاپن موفق شد در نخستین دیدار خود برابر ازبکستان به برتری ۳ بر ۲ برسد.

تیم ملی فوتبال ژاپن در نخستین دیدار خود مقابل ترکمنستان به برتری دست پیدا کرد.
 تیم ملی فوتبال ژاپن امروز  چهارشنبه به مصاف تیم ترکمنستان رفت که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود ژاپن به پایان رسید.

آمانف (۲۷) و آتایف (۷۹ - پنالتی) برای ترکمنستان گلزنی کردند و گل های ژاپن را هم یویا اوساکو (۵۶ و ۶۰) و ریتسو دوان (۷۱) به ثمر رساندند. قضاوت این دیدار برعهده علیرضا فغانی بود که محمدرضا منصوری و رضا سخندان وی را به عنوان دو کمک همراهی کردند. 

ژاپن در این مسابقه ابتدا از ترکمنستان عقب افتاد و نیمه نخست را بازنده به رختکن رفت ولی در نیمه دوم به خودش آمد و توانست سه گل متوالی وارد دروازه ترکمنستان کند. ترکمن‌ها هم در دقیقه ۷۱ یکی از گل ها را با ضربه پنالتی جبران کردند تا اختلاف گل هایشان با حریف به حداقل برسد.

در دیگر بازی این گروه تیم های عمان و ازبکستان به مصاف هم خواهند رفت.

 
منبع؛ مهر
اخبار مرتبط :