اخبار تازه

کد خبر ۱۲۸۹۳۴ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳

انفجار و آتش سوزی کارگاه تابلوسازی ودکوراسیون در بابل


به گزارش راه شلمچه به نقل روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، صبح امروز شنبه 22 دی‌ماه کارگاه ساخت تابلو و دکوراسیون واقع در خیابان شهید نواب صفوی، اشرفی 19 در ساعت 10:19 با تماس تلفنی شهروندان به سامانه 125 مرکز کنترل و فرماندهی عملیات سازمان آتش نشانی بابل اعلام که بلافاصله سه تیم عملیاتی از سه ایستگاه با سه خودرو آتش نشانی و 12 آتش نشان به محل حادثه اعزام و عملیات اطفا را به همراه نجات کارگر مصدوم آغاز نمودند.
مهندس کمیل نژاداکبر مدیرعامل سازمان در خصوص این حادثه اظهار داشت: آتش نشانان پس از حضور در محل حادثه ابتدا عملیات نجات را آغاز نموده و کارگر محبوس شده در کارگاه را بیرون کشیده، سپس تیم اطفا عملیات اطفای حریق را انجام داده و گروهی از آتش نشانان اقدامات اولیه نجات و احیای مصدوم را تا قبل از حضور پرسنل اورژانس انجام دادند.
وی افزود: آتش نشانان به گونه ای وارد عمل شدند که مانع سرایت آتش به اماکن همجوار از جمله ساختمان یک مدرسه غیردولتی و واحدهای تجاری شده و پس از مهار آتش اقدام به اطفای کامل حریق نمودند.
ایشان با بیان اینکه علت اتش سوزی توسط کارشناسان علت یابی سازمان در حال بررسی است، عنوان داشت: اقدام سریع و به موقع آتش نشانان مانع گسترش آتش و بروز خسارات سنگین گردید که جا دارد از زحمات همکاران آتش نشان صمیمانه تقدیر نمایم.

لازم به توضیح است بنا بر آخرین گزارش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی بابل، حال مصدوم حادثه دیده که مرد حدودا ۳۰ ساله می باشد وخیم گزارش و تلاش‌ها برای احیای وی در اورژانس بیمارستان شهید بهشتی بابل ادامه دارد.

اخبار مرتبط :