اخبار تازه

کد خبر ۱۳۰۲۲۰ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
کریمی فیروزجایی:

فردا همه باهم برای خلق حماسه‌ای دیگر

نماینده سابق بابل در مجلس شورای اسلامی به‌مناسبت فرارسیدن چهل‌سالگی انقلاب و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن پیام مهمی را صادر کرد.

به گزارش راه شلمچه، دکتر علی کریمی فیروزجایی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی بهمن را که یاد آور وحدت و یکپارچگی ملت بزرگ ایران اسلامی است و این همدلی همیشه در دشوارترین مقاطع تاریخی باعث دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی بوده‌است، از مردم شهرستان بابل خواست برای خلق حماسه تاریخی در روز 22 بهمن 97 حضوری تاریخی را به ثبت برسانند.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور در بخشی از این پیام یا یادآوری حوادث سخت چهل سال گذشته انقلاب اسلامی، گفت: در این جهل سال که با فراز و نشیب‌ها، نقاط قوت و ضعف، خطاها و بحران‌ها روبرو بودیم و با این بحران‌ها انقلاب اسلامی رشد کرد و دارای تجربه‌های ارزشمندی شده است. بنابراین روز 22 بهمن تجدید میثاق با شهدا، استقامت ایرانیان در مقابل تهدیدها، روزهمدلی، اخلاق مداری و حمایت همه جانبه مردم از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

بخشی دیگر از این پیام آمده است: فداکاری‌های مردم ولایت‌مدار مازندران و بابل در پیروزی انقلاب اسلامی و در طول هشت سال دفاع مقدس کم‌نظیر بوده و از جان و مال خود برای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری دریغ نکرده بودند و اینک با یاد و خاطره شهدای گرانقدرمان در روز 22 بهمن با عقلانیت و معرفت و بصیرت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم در این حضور حماسی از مسئولین و مدیران اجرایی می‌خواهیم قدر ملت بزرگ را دانسته و برای حل مشکلات اقتصادی کمر همت ببندند و خدمت به مردم را شبانه روز نشناسند.

 

اخبار مرتبط :
  3
  محسن ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۸

  زنده باد کریمی قهرمان

  پاسخ
  3
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳

  اویک مرد بود...

  پاسخ
  2
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶

  کریمی برگرد.

  پاسخ