اخبار تازه

کد خبر ۱۳۰۳۵۷ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۸

چرا دشمنی تمام نشدنی شیطان بزرگ، اروپا و اسرائیل با انقلاب اسلامی؟!

برای خیلی‌ها یک سوال جدی وجود داره که دشمنی تمام نشدنی ، شیطان بزرگ ، اروپا ، اسرائیل و بعضا" کشورهای منطقه با انقلاب اسلامی ایران ، از کجا آب می‌خوره..
راه شلمچه- محمدرضا سابقی؛  البته توضیحات متنوعی داده شده تا الان ، که شامل نظریات توهم دشمنی استکبار با انقلاب هم میشه!! و این گروه معتقدند که با استکبار و طاغوت هم میشه کنار اومد..!!؟
 
.. اما بنده ، توضیح خودم رو دارم که کلا در یک فاز دیگه‌ست...
از زمان ظهور پیامبران بزرگ الهی(ع) تا الان تعدادی از این‌ دشمنی های ناتمام اکثریت مترفین و متکبرین با بعثت انبیاء الهی(صلوات الله علیهم) و خداباوران عدالتخواه ، تا جایی که حوصله نمودم ، مطالعه و تحلیل کردم و دنبال کردم تا ببینم : واقعا این جماعت اشراف و مستکبر چه مرگشونه.. 
هرچند که بنده با این فاصله و با این دسترسی خیلی محدود و حوصله اندک ، هرگز نمی ‌توانم اطلاعات زیادی کسب کنم... 
اما می شود یک چیزهایی رو فهمید...
 
چنانکه بسیاری از حکیمان و بزرگان علم و اندیشه‌ی شایسته ، و متفکرین بزرگ جهان در این باره سخن ها گفته و کتاب ها نوشته اند..
 
در هرصورت چیزی که نهایتا دستگیر من شد این بود که ته این قضیه، بهیچوجه سیاسی نیست..!
.. بلکه به الهیات مربوط میشه..
، بله:  الهیات.
البته غیر از اشتراکات حزبی و منافع مادی که واضحند، تنها چیز مشترکی که در این‌ها دیدم «خداستیزی» بود..
 .. و البته خداناباوری با خداستیزی فرق داره.. (آنقدر فرق داره که یکی ممکنه هرهفته بره کلیسا ، بره معبد و حتی بره "مسجد"  ولی خدا ستیز هم باشه..یعنی در حالیکه خودش هم شاید نداند دشمن خداوند باشد..؟!)
معتقدم همونقدر که خداناباوری میتونه کاملا" غیر منطقی و حماقت محض باشه و هست .. خداستیزی بسی ابلهانه‌ و عجیب است و فقط انرژی و عمر و تفکر یک فرد رو به هدر میده... 
ولی این‌ها هستند به‌ هرحال.. و خیلی هم جدی‌اند. و خیلی هم مزور...
چه خوشمون بیاد و چه نیاد، این نکنه محرز و کاملا آشکار است :
که خاورمیانه آخرین پایگاه خداوند است.
..دوستان بزرگوار قطعا" می دانند ، مسئله ربوبیت حکیمانه و مالکیت مطلق الله بر عالمهای بی نهایت و جهان عظیم خلقت و غایت هدف آفرینش رو که هر ذی شعوری می فهمد ، منظور این یادداشت نیست.
 
عرض می کردم: خاورمیانه آخرین پایگاه خداوند است..!
 و همه اتفاقات مربوط به الهیات و بشریت ، همچنان دارد در منطقه خاورمیانه رخ می دهد...
فلذا این خداستیزها نگاه خاصی به این منطقه دارند. و در این نگاه.. انقلاب اسلامی و تمامی حرکات مستضعفان و مبارزان منطقه همچون یمن و فلسطین و بحرین و..، "شر" است؟؟ .. چرا ؟؟ .. چون استقرار اسلام واقعی ، یک پروژه الهی است که در صورت وقوع قطعا" جواب خواهد داد و کار خداستیزان خطرناک و خداناباوران احمق را تمام می نماید. 
به همین خاطر و دلایل دیگر دشمنی تاریخی طاغوتیان و اخیرا" شیطان بزرگ و دولتهای اروپایی و حکومت های دیکتاتوری منطقه و البته دشمنان داخلی که بعضا بصورت رونده ای در مناصب کشوری نفوذ کرده اند با انقلاب اسلامی ایران و سایر مبارزان و جهادگران عدالتخواه ایران و خاورمیانه‌ای ادامه خواهد داشت...
یک عده آدم آگاه به دلایل کاملا" الهی جمع شدن در این کشور و تحت شرایط سخت و پس از سالها تحمل و مبارزه با زور و ستم.. و تقدیم کردن صدها هزار شهید مظلوم می خواهند که استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی و رفع استضعاف و تبعیض را داشته باشند و در مقابل ضربات غیرقابل تحملی از جانب منافقین و کفار که هر جامعه ای رو در دم به فروپاشی می ‌رساند نه تنها دوام آوردند بلکه به یک الگوی موفق هم تبدیل شدند، بطوری که در عین محدودیت‌های شدید خداستیزان داخلی و دشمنان الله خارج از مرزها و سایر محدودیت های فیزیکی و‌ جغرافیایی ، از بسیاری کشورهای منطقه و حتی جهان قدرتمندتر، و سرترند. و این‌ها اصلا خوششون نمیاد خصوصا" نفوذی‌های داخلی ، که ببینند: «عمل به قران و سنت پیامبران و اهل بیت» یه همچین محصول شکوفا و قدرتمندی داده است..!!؟؟
 
.. و خطر بزرگ برای همه انقلابهای الهی در طول تاریخ همین منافقین و مترفین و مستکبرین بوده اند و هستند...
و برای همین در عین حال که مذاکره می‌کنند و امتیاز و حتی باج میدن، اما نمیذارن نظام از حالت فلج دربیاد. یه حکومت الهی ایده‌آل از نظر آنان یه حکومت الهی فشله. تا ثابت بشه که خدا راه حل نیست..؟؟!!
 
مختارید این توضیح رو قبول نداشته باشید. اما یه پیشنهاد دارم. یک‌بار با فرض صحت این توضیحات، برید متن تاریخ بشریت رو البته اگه ممارست کرده و فرصت بنمائید!  مطالعه‌ بفرمائید.
 
اخبار مرتبط :
    0
    Mahtab.molaverdi ۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴

    ♡♡♡♡♡
    Very good

    پاسخ