اخبار تازه

کد خبر ۱۳۰۳۵۹ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۶

10 روستای بابل گازدار شدند

مشعل گاز 10 روستای بخش بندپی شرقی شهرستان بابل با حضور مسؤولان روشن شد.

به گزارش راه شلمچه به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، آیین روشن کردن مشعل گاز این روستاها به طور نمادین در روستای درازکش برگزار شد. مدیرعامل شرکت گاز مازندران اعتبار گازرسانی به این روستاها را 52 میلیارد ریال اعلام کرد.

جعفر احمدپور گفت: با افتتاح این طرح‌ها 412 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند. وی با اشاره به اینکه برای گازرسانی به این روستاها 70 کیلومتر شبکه‌گذاری انجام شده است، افزود: گاز یک نعمت طبیعی سالم است که شهروندان باید در استفاده از آن کمال دقت را داشته باشند.

احمدپور اظهار داشت: با توجه به حساسیت‌های زیست‌محیطی که دولت و مردم دنبال می‌کنند، گازرسانی می‌تواند در حفظ محیط‌زیست بسیار موثر باشد و در مناطق جنگلی از تخریب جنگل‌ها جلوگیری می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران از مشترکان خواست به خاطر صرفه‌جویی در هزینه از وسایل گازسوز فرسوده استفاده نکنند و نکات ایمنی را به دقت رعایت کنند. احمدپور تصریح کرد: سامانه 194 شرکت گاز مازندران در تمام ساعات شبانه‌روز آمادگی ارائه خدمات ایمنی به شهروندان را دارد و آنان می‌توانند در روز‌های تعطیل و غیر آن از خدمات این سامانه بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران همچنین عنوان کرد: این شرکت در راستای کاهش میزان مراجعات و صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشترکان خود با بررسی درخواست‌های متداول مردم و در راستای افزایش رضایتمندی مراجعان و اخذ خدمت در کمترین زمان ممکن اقدام به راه‌اندازی سیستم پیامکی کرده است.
 

اخبار مرتبط :