اخبار تازه

کد خبر ۱۳۱۴۸۴ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷

بازسازی مزار شش شهید روستای «بورا» توسط بسیج سازندگی بابل


به گزارش راه شلمچه از بابل، روز یکشنبه 19 اسفند همزمان با سالروز شهادت امام هادی(ع) و در آستانه 22 اسفند روز شهید و با حضور مدیر بسیج سازندگی، رئیس بنیاد شهید شهرستان، بخشدار و نیز امام جمعه بندپی غربی مراسم کلنگ زنی ساخت مزار 6 شهید دوران دفاع مقدس برگزار شد.
سرهنگ یدالله تقی پور رئیس بسیج سازندگی شهرستان بابل گفت: طبق تفاهم انجام شده با بنیاد شهید قرار است یادمان این شهدای دوران دفاع مقدس در مساحتی به متراژ 50 مترمربع و به صورت مسقف با مشارکت بنیاد شهید و نیز اهالی محترم و خانواده شهدای روستای بورا انجام گیرد.
همچنین قلی پور رئیس بنیاد شهید بابل اظهار داشت: 270 گلزار شهدا در بابل داریم که تنها 85 گلزار ساماندهی شدند و پیمانکاران دیگری آمدند ولی پیشتر نتوانستند انجام دهند و ما به دنبال استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی هستیم.
وی ادامه داد: بنا داریم به خاطر روزهای پایانی سال و عید نوروز و نیز مراجعه خانواده ها به این قبور مطهر ساخت آنرا بعد از عید آغاز نماییم.
گفتنی است بسیج سازندگی از سال گذشته تاکنون طبق تفاهم نامه‌ای که با بنیاد شهید منعقد گردیده است مزار روستاهایی که دارای تک شهید بوده به تعداد 15 عدد را بازسازی و تحویل خانواده یا بازماندگان آنها داد.

اخبار مرتبط :