اخبار تازه

کد خبر ۱۳۱۵۸۹ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲

ماجرای بازگشت «نقویان» به تلویزیون!

نقویان رفت دورهایش رو زد و برگشت؛ کف و سوت‌های جریان حامی فتنه رو هم دید؛ و فهمید که خبری نیست و باز هم برگشت.

به گزارش راه شلمچه، حجت‌الاسلام ناصر نقویان که چندصباحی بود به دلیل مواضع عحیب و غریبش کمتر در رسانه ملی حضور می‌یافت، مجدداً به برنامه «سمت خدا» رفت. سید محمدمهدی توسلی در این باره در اینستاگرام خود نوشت:

«۱- و این شد که یه دفعه نقویان را روی آنتن صداوسیما دیدیم؛ داستان چی بود؟
حضور ایشون برای جمع بندی برنامه ۱۰ ساله سمت خدا بود؛ این برنامه سعی کرده هر کسی که طی ۱۰ سال در برنامه اومده بودن رو برای یک بار دیگه روی آنتن بیاره؛ همین میشه که نقویان دوباره به برنامه دعوت شد

۲- حضور نقویان قطعاً تعجب آور بود؛ به خاطر همون حواشی چند ساله او چشم‌های خیلی‌ها رو گرد کرد؛ اما محتوای حرف‌ها خیلی فرق داشت. حرفهای نقویان توی این برنامه با حرفهای قبلی او کاملاً متفاوت بود. حرف‌هایی که وقتی او بیان می‌کند از سوی همون جریان حامی حواشی‌اش، تکفیر می‌شود و پیغام و پسغام‌هایی برای او ارسال می‌شود. به نظرم نقویان رفت دورهایش رو زد و برگشت… کف و سوت‌های جریان حامی فتنه رو هم دید؛ و فهمید که خبری نیست و باز هم برگشت و اما باز هم آغوش باز ساختارهای نظام رو دید.

۳- همه با جذب حداکثری موافقیم؛ تا بحال بسیاری از ساختارهای نظام هم سعی کردن برای جذب حداکثری آغوششون رو باز کنن، توی همین فضا هم حرفهای نقویان متفاوت میشه؛ همین نقویان سه بار در این برنامه از رهبر معظم انقلاب صحبت کرد که نشون میده خودش هم تلاش داره بیاد در جرگه «جذب حداکثری» بازتعریف بشه و اما باز هم این ساختار حزب اللهی و جوان بود که "دفع" نکرد و "جذب" کرد.»

 
منبع؛ مهر
اخبار مرتبط :