اخبار تازه

کد خبر ۱۳۱۶۴۷ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۹

ورود کامیون به جاده هراز در بیست و سومین روز اسفند ممنوع

رئیس پلیس راه مازندران از ممنوعیت ورود انواع کشنده‌های سنگین به جاده هراز در بیست و سومین روز اسفند و یکطرفه شدن جاده چالوس از عصر فردا خبر داد.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران درگفتگو با خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: هم اکنون آمدوشد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی به ممنوعیت دو روزه آمدوشد انواع کشنده‌های سنگین درروز‌های ۲۳ و ۲۴ اسفندماه در جاده‌های چالوس وهراز اشاره کرد و افزود: رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج- چالوس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمدوشد همه تریلر‌ها، کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز و فردا جمعه ۲۴ اسفندماه از جاده هراز ممنوع شد.

وی افزود: رفت و آمد موتورسیکلت به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۵ اسفندماه از جاده‌های کرج- چالوس و هراز ممنوع شد.

محدودیت‌های ترافیکی جاده چالوس

سرهنگ قدمی از یکطرفه شدن جاده چالوس در نخستین جمعه اسفندماه خبرداد وگفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۲۴ اسفندماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

وی افزود: آمدوشد انواع وسایل نقلیه با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از ساعت ۱۷ تا ۲۴ فردا از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران به محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات نوروز ۹۸ در جاده‌های استان اشاره کرد و گفت: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز و به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از روز شنبه ۲۵ اسفندماه تا پایان روز شنبه ۱۷ فروردین ماه اعمال می‌شود.


سرهنگ قدمی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۴۴۳۴ و ۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.